МЕНЮ


12:49

Минулого року Кіровоградському художньо-меморіальному музею О.О.Осмьоркіна виповнилося 25 років. Його було створено в будинку, де провів свої дитячі та юнацькі роки наш земляк – художник і педагог першої половини ХХ століття Олександр Осмьоркін. 1990 року заклад отримав статус державного музею, а 21 червня 1994-го музейну експозицію було відкрито для відвідування.

переглядів: 1814
12:33

В литературной и окололитературной жизни редко, но встречаются люди, которые сами, быть может, ничего и не написали, но без которых жизнь эта самая была бы намного скучнее и скуднее.
Алена Яворская

Одесити по праву пишаються тим, що в їхньому місті народилась славнозвісна південнозахідна літературна школа. Прикметно, що її представляють письменники різних національностей: росіяни Валентин Катаєв і його брат Євген Катаєв (псевдонім Петров), Борис Житков; євреї Ілля Ільф (справжнє прізвище Файнзільберг), Ісаак Бабель, Едуард Багрицький (справжнє прізвище Дзюбін), Віра Інбер (дівоче прізвище Шпенцер, до речі, двоюрідна сестра Льва Троцького), Семен Кірсанов (справжнє прізвище Кортчик); грузин Георгій Цагарелі, грек Перикл Ставров (справжнє прізвище Ставропуло) та багато інших. Прикметно, що серед найвідоміших письменників одеської школи майже нарівні з корінними одеситами представлені й уродженці Єлисаветграда.

переглядів: 2353 / коментарі (1)
12:32

Жахлива трагедія трапилась минулого тижня у селі Підгайці Кіровоградського району. П’ятого березня там вогонь забрав життя одразу п’ятьох людей – 25- та 31-річного чоловіків, 28-літньої жінки, її трирічної доньки й дорослої особи, паспортні дані якої ще встановлюються.

переглядів: 1577
12:30

Про цей випадок минулої осені повідомили чи не всі кіровоградські ЗМІ. Мова – про те, як уранці 5 вересня на ставку в Маловисківському районі мисливець ледь не вбив мисливця. Нещодавно в обставинах цієї пригоди розбирався Маловисківський райсуд.

переглядів: 1682
12:28

Міліція затримала в Харкові двох чоловіків, які в грудні минулого року надурили близько десятка вінничан, обіцяючи їм встановити металопластикові вікна та броньовані двері. Шахраями виявилися жителі Кіровоградщини.

переглядів: 1716
12:27

Прокуратура Кіровограда здійснила перевірку за фактом загибелі 22 січня нинішнього року в приміщенні міськвідділу міліції 41-річного громадянина Грузії і не виявила в діях міліціонерів, які його затримували, криміналу.

переглядів: 1621
12:22

Близько року тому цих двоє жителів села Миколаївки Олександрівського району "ощасливили" своїми візитами домоволодіння кількох земляків, поцупивши звідти харчі та предмети побуту. Нещодавно вони постали перед судом.

переглядів: 1710
12:18

П’яного як чіп чоловіка вивели днями працівники міліції з приміщення Компаніївського районного суду.

переглядів: 1625
12:40

Колектив розкрійно-підготовчого цеху ЗорянкаОт і настала давно очікувана весна. І хоча морозець досі пощипує за носи і щоки, та вдень його виганяє в холодні краї молоде весняне сонце, яке набирає сил і невдовзі таки покладе край пануванню зими. Разом з початком весни до нас приходить ніжне й трепетне свято – Восьме березня. Тому кореспонденти "ВГ" й вирушили на ВАТ "Кіровоградська швейна фабрика "Зорянка", де один із найчисленніших жіночих трудових колективів міста.

переглядів: 2779
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.33604 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua