МЕНЮ


12:29

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус увійшов до складу делегації України до Конгресу місцевої і регіональної влади Ради Європи на 2011 – 2012 роки. Відповідний указ 24 лютого підписав Президент Віктор Янукович.

переглядів: 2087
12:23

Уряд України поступово почав втілювати у життя державну програму "Доступне житло". Свої пропозиції до цієї програми готують й органи місцевого самоврядування, у тому числі – Кіровограда. У вівторок перший заступник міського голови Василь Дзядух провів першу робочу нараду з цього питання. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчих органів міської ради, які будуть задіяні у реалізації програми, представники депутатського корпусу та інші.

переглядів: 2057
12:00

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко та кіровоградський міський голова Олександр Саінсус зустрілися з керівником консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні першим радником Рафалом Вольські та консулом Посольства Республіки Польща в Україні Доротою Дмуховською.

переглядів: 1988
11:53

Нині в Україні на 134 працівників припадає сто пенсіонерів. За прогнозом Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, до 2050 року на сто працівників припадатиме 139 пенсіонерів. За такої статистики солідарна система (заснована на сплаті коштів для старших поколінь молодшими) не зможе гарантувати пенсійних виплат майбутнім пенсіонерам.

переглядів: 2819
11:12

Але торговельники не каються

Ганна ДенисенкоЗ початку року відділ захисту прав споживачів Кіровоградської ради провів 15 перевірок, у ході яких обстежувалися товари загальною вартістю 9 тисяч 988 гривень, тимчасово призупинена реалізація товарів на…9 тисяч 763 гривні, тобто майже всіх. Основні причини, через які товари знімалися з реалізації, – відсутність у торговельників документів, які б підтверджували їх походження та якість. Саме на якість товарів найбільше нарікають і ті споживачі, які звертаються до відділу зі скаргами. Про це повідомила на вівторковій прес-конференції головний спеціаліст відділу Ганна Денисенко.

переглядів: 2077
10:31

Кравченко Юрій Федорович Наймолодший з начальників облуправлінь4 березня 2005 року о 10-й годині ранку до Генеральної прокуратури України мав прийти Юрій Кравченко – свідок у "справі Ґонґадзе". Оскільки про його виклик туди вже знала вся Україна (тодішній Генпрокурор Святослав Піскун напередодні повідомив про це по телебаченню), біля приміщення ГПУ зібралися журналісти. Та вони так і недочекалися Юрія Кравченка. До обіду країну облетіла звістка про те, що він загинув.
Мертвим, з двома вогнепальними пораненнями голови, Юрія Кравченка виявила дружина Тетяна близько восьмої ранку на їхній дачі в Кончі-Заспі. В руці покійного був пістолет. За словами Тетяни Кравченко, чоловік вранці дійсно збирався їхати до Генеральної прокуратури на допит і, одягнувши зимову куртку, вийшов на подвір’я. А через кілька хвилин вона почула два постріли поспіль.

переглядів: 6209
10:22

Гарно твоя кобза грає,
Любий мій земляче!
Вона голосно співає,
Голосно і плаче.
І сопілкою голосить,
Бурею лютує…

переглядів: 2714
10:14

Ось уже п’ятнадцять років поспіль під таким девізом виходить у світ шкільна газета "ALMA MATER", яку видає колектив Кіровоградської ЗОШ №22. Газета по праву вважається однією з кращих в Україні – вона неодноразово ставала переможцем Національного конкурсу шкільних газет, що проводиться за підтримки Спілки журналістів України. У понеділок у колі друзів, шанованих гостей редакція газети святкувала свій день народження. Від імені міської влади зі святом колектив школи та редакції привітав кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 4302
10:04

Тисячу гривень узяв у жовтні минулого року дільничний інспектор міліції Кіровоградського районного відділу внутрішніх справ у двох чоловіків із села Підгайці, пообіцявши не притягати їх до кримінальної відповідальності за побиття земляка.

переглядів: 1696
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.35085 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua