МЕНЮ


11:33

Виявляється, від’єднатися від централізованого опалення і встановити індивідуальне газове ще не означає почуватися холодної пори в свій квартирі комфортно. У цьому переконалося немало жителів кіровоградських багатоповерхівок, "автономки" яких минулої зими в певні години відмовлялися виробляти жадане тепло. Більш того, не запалювалися газові плити. Хтось лаяв російський "Газпром", хтось – вітчизняний уряд чи ще когось, але всі неодмінно зверталися у місцеву газову службу. Працівники ВАТ "Кіровоградгаз" виїздили за викликами, оперативно відновлювали газопостачання і пояснювали людям, що причина проблеми – у надто великій кількості "автономок" у будинках.

переглядів: 2340
11:25

Леонід Папета24 березня людство відзначало Всесвітній день боротьби з туберкульозом – хворобою, яка є гострою й актуальною медико-соціальною проблемою не лише в Україні, а й в усьому світі. За висновками Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Україні в 1995 році зареєстрована епідемія туберкульозу, в 2008 році ситуацію вдалося дещо стабілізувати, а в 2009-у, вперше за багато останніх років, був спад захворюваності на цю небезпечну недугу, зокрема, і в нашому місті також. Наша розмова – з головним лікарем Кіровоградського міського протитуберкульозного диспансеру Леонідом Папетою, який поділився власними міркуваннями щодо поширення хвороби.

переглядів: 1684
11:16

2011-й оголошений Роком волонтерства та дієвої турботи. З цієї нагоди у приміщенні Кіровоградського медичного коледжу відбувся семінар "Волонтерський рух як складова частина підготовки медичних фахівців". До участі в цьому заході, організованому з допомогою керівництва міської ветеранської організації та педагогічного колективу коледжу, були запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування, Товариства Червоного Хреста, територіальних центрів Кіровського та Ленінського районів міста, а також волонтери з числа студентів-медиків, які допомагають ветеранам, інвалідам, сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

переглядів: 1900
10:47

Звання Героя Російської Федерації з врученням медалі „Золота Зірка” було засноване законом Російської Федерації від 20 березня 1992 року і введено в дію того ж дня згідно з постановою Верховної Ради Російської Федерації. Воно присвоюється Президентом Російської Федерації за заслуги перед державою і народом, пов’язані із здійсненням героїчного подвигу.

переглядів: 2669
10:44

Біографія нашого видатного земляка-письменника і політичного діяча Володимира Винниченка тепер досить ґрунтовно вивчена завдяки іншому землякові – Миколі Смоленчуку. Ще у 50-і роки минулого століття він почав збирати матеріали про театральну сім’ю Тобілевичів. Їхній будинок розташований у правобережній частині міста, яка у дорадянські часи носила офіційну назву Бикова. Краєзнавець зустрічався із старожилами Бикової Марією Зерцеловою, подружжям Островських, які брали участь у концертах М.Кропивницького у 1909 році, мали у своїй домашній книгозбірні прижиттєві видання творів В.Винниченка, спогади Марії Заньковецької.

переглядів: 1941
10:40

Урочиста мить відкриття виставкиСвоєрідно відзначили працівники художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна 145-річчя єлисаветградського архітектора Якова Паученка (1866 – 1914), який спроектував також будівлю (і жив у ній), де зараз знаходиться музей. А допоміг у цьому музейникам член національних спілок фотохудожників та журналістів Ігор Демчук.

переглядів: 2469
10:34

ТроцькийТак називається виставка фотохудожника Івана Леонова, що розгорнулася днями у відділі краєзнавства ОУНБ імені Д.Чижевського. Саме її працівниці стали ініціаторами не тільки відкриття експозиції, а й запропонували цю інтригуючу назву. Таким чином вони разом з автором зробили чудовий подарунок не тільки жінкам, чиє свято закінчилося напередодні, а й чоловікам, котрі цінують жінку як витвір Божественного мистецтва.

переглядів: 1911
10:29

Неприємності із законом виникли в другого президента України.

переглядів: 1706
10:22

Крістіан БеружонУ любителів автомобільних перегонів його прізвище викликає трепет. Крістіан Беружон – переможець найпрестижніших авторалі, входить у світову десятку кращих пілотів з перегонів на льоду, організовує ралі в Канаді, Швейцарії, Франції, займається організацією і розвитком екстремальних видів спорту, дружить практично з усіма європейськими політиками і бізнесменами. У 2004 році Беружон приїхав до України, звідки, до речі, родом його дружина, – планував зайнятися тут бізнесом. Француз не знав, що через кілька років про це дуже пошкодує.

переглядів: 2963
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.32387 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua