МЕНЮ


23:09

Сьогодні відбувся півфінал танцювального проекту "Майдан’s", в якому взяла участь кіровоградська команда. Кілька тижнів тому Кіровоград у чвертьфіналу феєрично переміг команду із Севастополя, а сьогодні обійшов Харків та Одесу!...

переглядів: 2620
14:33

Кабинет Министров одобрил предложение Министерства социальной политики о проведении в мае-июле эксперимента в 3 областях по введению методов непрямой оценки доходов граждан для назначения социальной помощи. Об этом говорится в постановлении Кабмина 448 от 27 апреля, сообщает сайт "Обком".

переглядів: 2530
14:03

У період з 22 по 23 квітня 2011 року працівниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області спільно з представниками регіонального управління Департаменту з контролю за виробництвом спирту, алкоголю та тютюну, Державної податкової служби та відділу з питань захисту прав дітей прокуратури області проведено рейди щодо виявлення та припинення фактів незаконної реалізації алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім.

переглядів: 9306
13:59

«Зелений туризм» — новий вид туризму, що швидко поширюється в Україні та світі. Суть зеленого туризму полягає у відпочинку в приватних господарствах у сільській місцевості, яка приваблює своєю недоторканою природою, пам'ятками історії та природи. Сільський зелений туризм позитивно впливає на фізичне та моральне здоров'я людини, оскільки він включає у себе чинники, що надають оздоровчий, пізнавальний та естетичні ефекти.

переглядів: 3045
12:39

ІНФОРМАЦІЯ
Кіровоградської міської ради про продаж на аукціоні нежитлового приміщення готелю «Київ» по вул. Карла Маркса, 50

переглядів: 2624
10:53

Співробітники відділу податкової міліції Олександрійської ОДПІ викрили чергове нелегальне виробництво. Як виявилося, підпільне виготовлення продуктів харчування молочної групи налагодив місцевий підприємець.

переглядів: 2608
10:36

Чотирма колонами о 10-й годині вийдуть у неділю на першотравневу демонстрацію представники громадських організацій та політичних партій Кіровограда.

переглядів: 2386
09:46

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради повідомляє, що, відповідно до законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про жертви нацистських переслідувань" та постанови Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2011 року № 341 "Про розміри разової грошової допомоги, що виплачується у 2011 році відповідно до Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань", виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги ветеранам війни буде проведена за місцем отримання пенсії, а особам, які не є песіонерами (учасники бойових дій), – через Кіровоградське регіональне управління ПАТ КБ "ПриватБанк" (вул. Преображенська, 26/70 ), працюючим категоріям – за місцем роботи у таких розмірах:

переглядів: 7161
15:11

Про діяльність депутата-мажоритарника Кіровоградської міської ради від виборчого округу № 2 (Масляниківка, Арнаутове, Никанорівка) тамтешні мешканці кажуть чимало хороших слів, хоча з часу його обрання до міського органу самоврядування минуло лише півроку.

переглядів: 2341
1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.31493 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua