МЕНЮ


18:29

Стихійного ринку на вулиці Преображенській більше немає

переглядів: 2085
18:28

Як уже повідомляла «Вечірня газета», у середині березня нинішнього року відбулося перше засідання новоствореної координаційної ради з питань діяльності ринків. Серед питань, які обговорювалися на цьому зібранні представниками влади та підприємцями, було й щодо участі ринків у акції «Купуй кіровоградське». За результатами засідання на Центральному та Колгоспному ринках створені магазини «Товари Кіровоградщини». Крім того, на ринках міста Кіровограда передбачено 85 торговельних місць для місцевих товаровиробників. Про це, звітуючи на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса про стан ринкового господарства міста, повідомив заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради Володимир Каленчук.

переглядів: 2006
18:27

У черговий раз жителі обласного центру довели це минулого понеділка під час «Марафону бадьорих ранків», що вже вдруге проходив у Кіровограді. Нагадаємо, що «Марафон бадьорих ранків» започаткував рік тому телеканал «Новий». У його рамках ведучі ранкової передачі «Підйом» Олександр Педан, Сергій Притула та Ольга Фреймут їздять по країні, спілкуються зі своїми глядачами, а жителі міст, що їх приймають, демонструють свої таланти, представляючи найкращі творчі колективи.

переглядів: 3539
08:58

Співробітниками відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Кіровоградській області затримано чотирьох учасників злочинної групи, які підозрюються у звідництві та сутенерстві.

переглядів: 2106
pgt 0.46743 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua