МЕНЮ


18:14

Працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Кіровоградській області викрито у хабарництві службових осіб однієї із міжрайонних медико-соціальних експертних комісій.

переглядів: 4208 / коментарі (1)
16:03

Проблемі відновлення роботи багатьох кіровоградських підйомників також приділяється значна увага. До управління житлово-комунального господарства міської ради не припиняється потік прохань відремонтувати ліфт у тому чи іншому будинку. Так, протягом нинішнього року заплановано полагодити 41 ліфт, на що у міському бюджеті виділено 991 тисячу гривень. На сьогодні вже повністю відремонтовано 15 ліфтів, на що використано понад 300 тисяч гривень. Про це повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції заступник міського голови Віктор Андрєєв.

переглядів: 1974
16:02

Минулої суботи, дев’ятого квітня, у приміщенні Кіровоградської міської ради відбулись громадські слухання щодо розробки та реалізації міської програми «Доступне житло». У слуханнях взяли участь депутат міської ради Володимир Шведов, юрисконсульт управління капітального будівництва міської ради Сергій Сурнін та представники відділу житла міськради.

переглядів: 2238
16:00

Вже три суботи поспіль мешканці міста та представники трудових колективів виходили на роботи з благоустрою Кіровограда, щоб зробити рідне місто чистим та охайним. Останньої суботи настрій бажаючим попрацювати трохи зіпсував дощ, але все одно вдалося висадити дерева у Ковалівському парку та поблизу обласного онкологічного диспансеру. Щоб зацікавити та стимулювати кіровоградців до прибирання, міська влада прийняла рішення протягом квітня приймати побутові відходи на місцевому сміттєзвалищі безкоштовно.

переглядів: 1856
15:59

З першого квітня з метою підвищення ефективності роботи аварійно-диспетчерської служби та поліпшення обслуговування населення запрацював єдиний номер 15-80, за яким у разі виникнення аварійної ситуації на водопровідних чи теплових мережах можна зателефонувати для термінової її ліквідації.

переглядів: 1960
15:53

Нинішні складні погодні умови, низька температура повітря примусили владу прийняти рішення про відновлення опалювального сезону, адже ось уже кілька днів поспіль кіровоградці потерпають у холодних домівках. З цієї нагоди відбулось засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації, де і було прийнято рішення про те, що теплопостачання житла мешканців обласного центру було припинено необґрунтовано рано, тому керівникам теплогенеруючих підприємств було доведено завдання відновити теплозабезпечення житлових будинків та закладів соціально-культурної сфери.

переглядів: 1874
10:20

Державною санітарно-епідеміологічною службою міста Кіровограда з початку квітня 2011 року фахівцями міської СЕС відібрано 21 пробу ранніх овочів на лабораторні дослідження до токсикологічної лабораторії обласної СЕС. В 5 пробах овочів виявлено перевищення вмісту нітратів. Це проби редису доставленого з м. Миколаїв (2 проби), м. Херсон (2 проби), м. Вознесенськ (1 проба). Небезпечна продукція на даний час відсутня в реалізації.

переглядів: 2139
10:09

Це вони довели своєю перемогою над командою севастопольців та виходом у півфінал проекту «Майданс» минулої суботи.

переглядів: 3220
09:57

Проблема повідомлень про загрозу вибухів нині набуває актуальності. Останнім часом чимало таких анонімних повідомлень було зафіксовано в Україні. Лише на Кіровоградщині минулого року міліція отримала 5 повідомлень про замінування.

переглядів: 5873
pgt 0.47284 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua