МЕНЮ


12:42

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради своїм рішенням затвердив перелік автобусних маршрутів регулярних спеціальних рейсів до садово-городніх товариств на перевезення пасажирів усіх пільгових категорій. За інформацією першого заступника міського голови Василя Дзядуха, таких маршрутів буде 25, а за літній сезон, до 21 серпня, автобуси на кожному з них виконають по 76 рейсів. Василь Дзядух відзначив, що місто Кіровоград залишається єдиним в Україні, де діє програма пільгових перевезень до садово-городніх товариств.

переглядів: 3013
12:36

Залишилося зовсім недовго до повної заборони руху автомобілів відрізком вулиці Леніна між Ковалівським парком і вулицею Карла Маркса в Кіровограді – з 1 травня це буде зона лише для пішоходів. До того ж числа в Ковалівському парку облаштують алеї та відновлять освітлення.

переглядів: 2186
11:20

Прокуратуро Кіровоградської області передано до суду кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 статті 366 (службове підроблення). За її матеріалами проходить посадова особа однієї з селищних рад Кіровоградщини. В інтересах третіх осіб у 2010 році, ця службова особа, перебуваючи на посаді тимчасово виконуючого обов’язки селищного голови, підробила рішення сесії.

переглядів: 1760
pgt 0.40139 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua