МЕНЮ


15:11

Про діяльність депутата-мажоритарника Кіровоградської міської ради від виборчого округу № 2 (Масляниківка, Арнаутове, Никанорівка) тамтешні мешканці кажуть чимало хороших слів, хоча з часу його обрання до міського органу самоврядування минуло лише півроку.

переглядів: 2221
15:10

Народний художній колектив України театр танцю «В гостях у казки» під керівництвом заслужених працівників культури України Ірини та Миколи Русулів здійснив одинадцятиденний гастрольно-фестивальний тур Чехією, Німеччиною, Францією із сольними концертами в їх столицях. Колектив побував також у місті Нюрнберзі. У першому етапі конкурсу Міжнародного форуму молоді, що проходив у Празі, взяли участь 30 колективів з різних країн світу. На другий етап, який відбувся в Берліні, пройшло близько десяти ансамблів. А вже до Парижа було відібрано п’ять найкращих, серед них – і театр танцю «В гостях у казки». Зрештою, театр танцю «В гостях у казки» виборов головний приз «Симпатія європарків».

переглядів: 2184
08:15

Працівниками Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні викрадення 5 тон металобрухту на загальну суму близько 9 тисяч гривень затримано 43-річного місцевого жителя.

переглядів: 1730
pgt 0.39433 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua