МЕНЮ


08:58

У розбійному нападі із використанням іграшкового пістолета звинуватили жителя одного із сіл Компаніївського району.

переглядів: 2062
11:25

Тетяна ШлєєнковаПереможцем заключного туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2011" в номінації "Образотворче мистецтво", що проходив у Кіровограді сьомого – чотирнадцятого квітня, стала вчитель образотворчого мистецтва Кіровоградської ЗОШ № 24 Тетяна Шлєєнкова.
Щорічному конкурсові "Вчитель року" цьогоріч виповнилося шістнадцять літ. Кожного року в його місцевому, обласному та всеукраїнському етапах беруть участь учителі, які викладають різні предмети. Наприклад, викладачі образо- творчого мистецтва змагаються поміж собою лише раз на чотири роки. Кіровоград досі ще жодного року не приймав фіналу конкурсу, тому дуже приємно, що наша землячка саме у себе вдома здобула лаври переможниці (до неї із кіровоградців на найвищу сходинку в конкурсі підіймався лише колишній директор гімназії імені Тараса Шевченка Віктор Громовий у номінації "Директор школи"). Тетяна Шлєєнкова, котра працює лише восьмий рік, як переможець конкурсу отримала цінні подарунки та не менш цінне й вагоме звання заслуженого вчителя України.

переглядів: 3585 / коментарі (3)
11:08

20 квітня у Кіровоградській міській раді відбулись громадські слухання проекту регуляторного акта рішення міської ради "Про упорядкування роздрібної торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями на території міста Кіровограда".

переглядів: 2824
11:00

Ці дані були озвучені у понеділок на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса, на якій підбивалися попередні підсумки акції "Чисте місто", що проводилася в Кіровограді з 26 березня по 22 квітня.

переглядів: 2156
10:55

Нещодавно затверджений новий склад топонімічної комісії при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради 14 квітня зібрався на своє перше засідання й ухвалив низку рішень.

переглядів: 2249
10:40

Обговорити найбільш актуальні проблеми молоді та визначити шляхи їх розв’язання збиралося минулої п’ятниці у приміщенні Кіровоградської міської ради близько ста кіровоградських юнаків і дівчат – представники вищих навчальних закладів та громадських організацій. Перший молодіжний форум – так називався цей захід, організований відділом сім’ї та молоді міської ради.

переглядів: 2151
10:35

Передсвяткові ярмарки, організовані за сприяння обласної державної адміністрації у рамках акції "Купуй кіровоградське", для обласного центру вже стали доброю традицією. Завдяки їм жителі міста мають чудову нагоду за помірними цінами придбати якісні продукти місцевих товаровиробників до святкового столу. Людно було на площі Богдана Хмельницького і минулої суботи, де проводився ярмарок до Великодня.

переглядів: 1704
10:30

Розпочата півроку тому тісна співпраця депутата-мажоритарника Кіровоградської міської ради (фракція Партії регіонів) Вадима Дриги, обраного мешканцями Масляниківки, Арнаутового та Никанорівки, із ЗОШ № 33 набуває все нових і нових рис.

переглядів: 1764
10:01

Федір Стойко, травень 1945 р.Війна розпочалась для Федора Стойка, як і для мільйонів його ровесників – випускників шкіл, з отримання атестата про середню освіту. Не встигли відсвяткувати випускні бали, як чорна звістка облетіла країну: Німеччина напала на Радянський Союз. Тоді, у червні 1941 року, Федір закінчив десять класів кіровоградської середньої школи №5. Майбутнє уявлялось райдужним та безхмарним. Зі своїм однокласником Федір мріяв вступити до Миколаївського морехідного училища – бути штурманом дальнього плавання, навіть документи встигли туди відправити. Але доля розпорядилась по-іншому – війна поламала і мрії, і прагнення, і людські долі.

переглядів: 1989
« 1 2 3 4 ... 10 11 12 »
pgt 0.44359 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua