МЕНЮ


12:42

ЖлобНе знаю, чи знайомі у Кіровоградській міськорганізації Партії регіонів із програмою Всесвітнього союзу культурного опору жлобству (його очолює відомий український актор і шоумен Антін Мухарський), але проведена регіоналами днями на вулиці Леніна акція показала, що вони розуміють жлобство так само, як і ті, хто боротьбі із ним присвятив своє життя. Для непосвячених поясню, що теоретики цього явища характеризують поведінку жлоба як позбавлену сумнівів у своїй винятковості та неперевершеності.

переглядів: 2158
12:32

Протягом 24 – 26 травня в Кіровограді та Світловодську тривали командно-штабні навчання територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Кіровоградської області за участі міністра з надзвичайних ситуацій Віктора Балоги та робочої групи МНС України.

переглядів: 2396
11:52

Напередодні й у день відзначення 150-ї річниці перепоховання українського Поета, Художника, Громадянина й Мислителя Тараса Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева 1861 року в Кіровограді відбулася низка подій у зв’язку з цією датою.

переглядів: 3829
11:42

Майданs, майданс, Лещенко, Кіровоград, зеленскийДумки журі та глядачів наймасштабнішого в Україні танцювального телепроекту "Майдан’s" збіглися – найкращими танцюристами стали кіровоградці, а Кіровоград по праву здобув почесне звання танцювальної столиці нашої країни та виборов мільйон гривень на облаштування сучасних і безпечних дитячих майданчиків.

переглядів: 2825
11:37

Для кіровоградських школярів, які перебуватимуть протягом першого – шістнадцятого червня у пришкільних таборах відпочинку (їх заплановано відкрити від тридцяти до тридцяти п’яти), працівники міських туристичних агенцій проводитимуть екскурсії музеями, парками й іншими цікавими для дітей місцями.

переглядів: 2290
11:26

Незважаючи на заяви опозиції про знищення малого бізнесу, офіційна статистика свідчить про інше.
Протягом перших трьох місяців нинішнього року на Кіровоградщині число фізичних осіб-підприємців зросло на 600 і склало 45 з половиною тисяч. Щоправда, дещо поріділи лави так званих спрощенців, але на 6,3 тисячі збільшилася кількість приватних підприємців, які платять податки на загальних підставах. "Підприємці, котрі були зареєстровані як платники єдиного та фіксованих податків, перейшли на загальну систему оподаткування", – пояснив ці тенденції заступник голови ДПА в області Сергій Колотуха, виступивши на позавчорашньому засіданні громадської ради при податковій адміністрації.

переглядів: 3060
11:15

В’ячеслав Харченко, Володимир Твердохлєбов, Сергій Вілкомір, Петро ПоповУ сучасному технологізованому світі все більшого значення набуває усвідомлення того, що людство стоїть на межі керованості створеної ним же техногенної цивілізації.

переглядів: 2361
10:47

Надія КравченкоНезабаром спеціалізована загальноосвітня школа №6 відзначатиме своє 90-річчя. Довгий та тернистий освітянський шлях – від трудової школи, заснованої першим її директором А.Феоктистовим на початку 20-х років минулого століття на основі скаутського руху, до загальновизнаного навчального закладу з високим рівнем підготовки її випускників, вагомим авторитетом серед кіровоградського не лише педагогічного загалу. Розповідати про школу можна довго і багато. Та, головне, тут зуміли зберегти традиції, покладені в основу навчання та виховання численними поколіннями кіровоградців, які були так чи інакше пов’язані зі школою: навчались, працювали, водили сюди своїх дітей, а згодом і онуків. Традиції живі й мають продовження. Про це наша розмова з тими, хто сьогодні творить історію навчального закладу.

переглядів: 5197
10:45

Поліпшенню організації дорожнього руху в центральній частині Кіровограда було присвячене засідання відповідної робочої групи під головуванням першого заступника міського голови Василя Дзядуха.

переглядів: 2319
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.30003 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua