МЕНЮ


19:25

Як уже повідомляла наша газета, навесні міська влада започаткувала медико-соціальну акцію "Здорові жителі - здорове місто",в рамках якої лікарі здіснюють виїзні прийоми жителів у віддалених мікрорайонах Кіровограда. Таке обстеження вже пройшли жителі Завадівки, Балашівки. На черзі - Кущівка та Катранівка.

переглядів: 2171
13:25

Цьогоріч учасники міського фестивалю дитячої творчості «Степові джерела – 2011», який тривав протягом січня – квітня, представляли свою творчість у номінаціях «декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво», «фольклор», «театр та художнє слово», «хореографія», «вокал та авторська пісня», а також «хорові колективи й інструментальні ансамблі». Заключний концерт фестивалю відбувся на сцені актового залу кібернетико-технічного коледжу двадцять п’ятого травня.

переглядів: 2441
15:44

Виконком Кіровоградської міської ради відмовив власникам кафе «Аліса» та «Золоті куполи», що розміщуються у сквері Центральний, у наданні дозволу на роботу в нічний час.

переглядів: 2488
15:43

На засіданні виконкому попередньо погоджено проект програми поводження з твердими побутовими відходам у місті Кіровограді на період 2011-2016 роки.

переглядів: 2229
15:43

Члени виконкому Кіровоградської міської ради на своєму засіданні минулого вівторка погодили проект рішення міської ради «Про затвердження Програми будівництва (придбання) доступного житла у місті Кіровограді на 2011-2017 роки».

переглядів: 2193
15:42

Члени виконкому Кіровоградської міської ради на своєму засіданні минулого вівторка дали попередню згоду на передачу цілісно-майнового комплексу КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство» з комунальної власності у спільну власність територіальних громад, селищ та міст області для забезпечення потреб населення Кіровограда водою.

переглядів: 2745
14:26

90-річний ювілей колишнього викладача Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Мухіна ветерана Великої Вітчизняної війни Бориса Мішина в цьому навчальному закладі відзначали особливо урочисто та піднесено, адже Борис Михайлович віддав майже тридцять років свого життя справі виховання майбутніх представників найгуманнішої професії у світі.

переглядів: 2458
11:39

У зв’язку з проведенням комплексної дезінфекції водогону «Дніпро-Кіровоград» та системи водопостачання м. Кіровограда з 19 години 29 травня до 16 години першого червня вода подаватиметься з підвищеним вмістом хлору і буде придатна тільки для технічних потреб. Про це редакції повідомила адміністрація КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство».

переглядів: 2517
1 2 3 4 5 »
pgt 0.43253 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua