МЕНЮ


12:14

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. Багато років минуло з часу її закінчення, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
У Кіровограді низка заходів, присвячених 66-річчю Перемоги, відбувалася не лише дев’ятого травня, а й напередодні свята. П’ятого травня в обласній філармонії пройшли урочистості і святковий концерт за участі ветеранів війни 1941 – 1945 років. На свято, крім ветеранів, прийшли молоді військовослужбовці, студенти й учні, представники влади – зокрема, голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін, голова обласної ради Микола Ковальчук, міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 2941
12:07

Олександр Власенко та Валерії Голіков розповіли про призначення придбаного устаткуванняНаприкінці минулого тижня у стаціонари №№ 1 та 2 комунального закладу "Центральна міська лікарня міста Кіровограда" було завезено п’ять кисневих концентраторів, які замінили небезпечні при використанні, важкі й маломісткі кисневі балони.

переглядів: 1553
12:02

У Кіровограді, відповідно до концепції розвитку охорони здоров’я, ініційованої Президентом України та урядом, планується створити базовий госпітальний округ для кількох районів – Олександрівського, Компаніївського та Новгородківського. Про те, як триває підготовка до цього, йшлося на нараді, яку провела заступник міського голови Лариса Андреєва.

переглядів: 1525
11:42

Члени міської організації ветеранів фізичної культури, спорту та війниДо лав Кіровоградської міської організації ветеранів фізичної культури, спорту та війни входить чимало відомих у місті й поза його межами людей. До цієї когорти належать і Борис Мішин та Володимир Жученко.

переглядів: 1658
11:35

Сара ОутенВона стала першою жінкою і наймолодшою людиною на планеті, яка перепливла Індійський океан, провівши один на один із водною стихією чотири місяці. Вона має намір зробити одиночну навколосвітню подорож, використовуючи лише три засоби пересування – велосипед, човен та каяк. Її біля мосту Тауер проводжали два кораблі військово-морських сил Великобританії та вертоліт, а у Кіровограді допоміг влаштуватися на ночівлю… кореспондент "ВГ" Олег Шрамко.

переглядів: 2611
11:29

Фестиваль "Нейгаузівські музичні зустрічі", який щорічно проходить у Кіровоградській музичній школі № 1 імені Генріха Нейгауза, цьогоріч тривав протягом 12 квітня – 5 травня і був присвячений 30-річчю народного меморіального музею Генріха Нейгауза, створеного у школі 1981 року.

переглядів: 1989
10:12

В’ячеслав ДударЗізнаюся, я не дуже вірив у те, що прочитаю щось путнє, коли, познайомившись декілька років тому з кіровоградцем В’ячеславом Дударем, узяв його оповідання "РЫБА". Та вже з перших рядків тексту зрозумів, що його написала людина, яка добре відчуває слово, має почуття гумору і вміє створювати цікаві образи. Захопила мене "РЫБА" і сюжетом: в оповіданні йдеться про те, як голодний молодий бомж поцупив рибину з ятки на ринку, а потім міліція "повісила" на нього крадіжку тонни риби.

переглядів: 1662
10:07

У рамках Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій "Нові горизонти української школи" у приміщенні Кіровоградської міської ради відбулась зустріч представників освітянської делегації з Тернопільської області з керівництвом цієї галузі нашого міста. Гостей вітали заступник міського голови Лариса Андреєва, яка опікується гуманітарними проблемами обласного центру, та начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.

переглядів: 1504
10:01

Тетяна ШлєєнковаНещодавно у Федерації профспілок області відбувся традиційний конкурс "Майстри Кіровоградщини".
За досягнення вагомих виробничих показників і високий професіоналізм за поданням членських організацій дипломами Федерації (із врученням пам’ятного подарунка) було відзначено понад сімдесят представників різних професій, які мешкають і працюють на території області.
– Як би не змінювалося життя, – сказав під час нагородження найкращих у своїх професіях голова Федерації Сергій Петров, – яких би структурних і правових форм не набирало виробництво, старанна, високопродуктивна праця ніколи не втратить своєї цінності, а людей, які добре знають справу й добросовісно її виконують, у нас завжди шануватимуть.

переглядів: 1585
1 2 »
pgt 0.51014 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua