МЕНЮ


18:26

Саме так підходить нині міська влада до вирішення питань, пов’язаних з утриманням та ремонтом доріг у Кіровограді, намагаючись використати наявні кошти максимально ефективно.

переглядів: 2177
18:14

Такий відносно новий інструмент ухилення від сплати податків та виконання фінансових зобов’язань, як фіктивне банкрутство, стає дедалі популярнішим серед ділків різного ґатунку. Та попередження фактів ухилення від сплати податків із використанням цієї процедури перебуває під пильною увагою податкової міліції Кіровоградщини

переглядів: 2069
18:13

Податкова міліція Кіровоградщини зосередила свої зусилля на боротьбі з „тіньовим” сектором економіки. Адже саме тут бюджети усіх рівнів втрачають значні суми коштів.

переглядів: 1842
16:09

Питання функціонування міської галузі освіти, взаємодія батьківської громадськості із педагогічними колективами навчальних закладів міста в навчально-виховному процесі обговорювались на загальноміському батьківському форумі, який відбувся за участі керівництва управління освіти міської ради, загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних та позашкільних закладів, представників батьківських комітетів та небайдужої громадськості.

переглядів: 2454
14:40

На виконання п. 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.05 року № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», керуючись Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 28.01.05 року № 178, з метою забезпечення відкритості і демократичності державно-громадської системи управління, управління освіти Кіровоградської міської ради надає інформацію щодо звітування керівників.

переглядів: 5419
13:20

До інфекційного відділення Центральної міської лікарні госпіталізовано 50-річну жінку з ознаками ботулізму.

переглядів: 1753
13:17

Працівниками УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у збуті психотропних речовин та зброї затримано трьох учасників злочинного угруповання.

переглядів: 1762
09:40

Приємно відзначити, що протягом останніх місяців завдяки злагодженій та чіткій організації роботи всіх ланок податкової служби Кіровоградська ОДПІ зберігає стабільність у нарощенні обсягів справляння податків до бюджетів усіх рівнів. Нинішнього року перед платниками і перед податківцями стоять складні завдання, впоратися з якими можна лише спільними зусиллями, коли і платник, і податківець ідуть до мети, допомагаючи один одному. І результати не забаряться.

переглядів: 2137
pgt 0.44586 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua