МЕНЮ


09:18

Ви вважаєте, що ті, хто заради залізяччя руйнують могили та пам’ятники, – покидьки, які, деградуючи, перейшли останню межу? А от житель Калинівки Кіровоградського району, який у лютому цього року украв огорожу біля монумента воїнам-визволителям у рідному селі, виявився цілком благополучним членом суспільства.

переглядів: 1366
09:14

Від злодіїв постраждала недавно кіровоградська юристка, адвокат.

переглядів: 1353
12:25

Привчати автомобілістів до того, що вулиця Леніна – це пішохідна зона, взялися вихованці Кіровоградської дитячої художньої школи імені Осмьоркіна. З цією метою вони влаштували днями там пленер – малювання на відкритому повітрі.

переглядів: 2044
12:00

Майдан'sВечір минулої суботи, 14 травня, багато кіровоградців провели або перед телевізорами, або на центральній площі міста – у цей день телеканал "Інтер" транслював фінал наймасштабнішого танцювального шоу “Майдан’s”, у якому взяли участь команди із Кіровограда, Запоріжжя, Харкова та Дніпропетровська. За підсумками трьох конкурсів за оцінками журі, кіровограська команда на чолі з хореографом Олександром Лещенком зі значним відривом перемогла своїх конкурентів.

переглядів: 3169 / коментарі (2)
11:37

Під час чергового Дня депутата, що відбувся минулої середи, народні обранці ознайомилися із ситуацією в житлово-комунальній сфері Кіровограда та із діяльністю місцевих комунальних підприємств.

переглядів: 2050
11:02

ЛюдмилаПро те, що один із найстаріших зелених куточків Кіровограда – Ковалівський парк – з ініціативи міської влади поступово оновлюється, з кожним днем облаштовується завдяки як працівникам комунальних підприємств міста, так і пересічним кіровоградцям, вже говорилось не раз. Чи подобаються ці перетворення городянам, які у них є пропозиції щодо відродження парку? Ось як відповіли на ці запитання, які ми поставили у ході опитування, перехожі.

переглядів: 1764
10:49

На великому подвір’ї є чимало металевих конструкцій дитячих майданчиків й альтанкаУпродовж весни то в усьому місті, то в окремих його мікрорайонах чи навіть подвір’ях відбуваються суботники, під час яких містяни гуртом прибирають у своїй спільній домівці – Кіровограді.

Чотирнадцятого травня на весняну толоку вийшли мешканці трьох великих дев’ятиповерхових будівель на проспекті Університетському (№ 1/7) та вулиці Волкова (№ 9, корпус 1 та 2). Будинки розташовані таким чином, що з трьох сторін вони ніби огортають величезний двір, який потребує неабиякого догляду.

переглядів: 1617
10:43

Перший квартал нинішнього року працівники кіровоградської компанії "Гідросила ГРУП", до складу якої входять п’ять підприємств: три – в Кіровограді й два – в Мелітополі, значно наростили обсяги виробництва та поліпшили інші показники, які свідчать про успішний її розвиток.

переглядів: 1947
10:41

Сім’я в усі часи була і залишається хранителькою людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинни- ком стабільності і розвитку. З родини починається життя кожного із нас.

переглядів: 2172
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.45404 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua