МЕНЮ


10:35

З нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї відділ сім’ї та молоді міської ради провів для багатодітних кіровоградських родин прекрасне спортивне свято "Мама, тато, я – спортивна сім’я". Проходив захід у спортивному залі дитячо-юнацького клубу "Надія", і його активними учасниками стали чотири багатодітні родини – Андрія та Марини Юрченків, Олександра та Анжеліки Резніченків, Руслана та Наталії Донців, Юрія та Вікторії Гуртових.

переглядів: 1601
10:34

Дванадцятого травня Кіровоградська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" разом з Кіровоградським міським комітетом профспілки працівників освіти і науки України провели І міську спартакіаду серед працівників закладів освіти міського комітету профспілки працівників освіти і науки України.

переглядів: 1608
10:28

У рамках щорічної традиційної мистецької акції "Музейні гостини" до Міжнародного дня музеїв художньо-меморіальний музей О.Осмьоркіна підготував тематичну художню виставку "Іду до Тараса", на якій представлено твори із шевченківської серії художника-аматора Віктора Шульги. І це не випадково, адже в цьому році 22 травня минають 150 літ з дня перепоховання Т.Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева.

переглядів: 2100
10:17

ОріяНещодавно в Жовтих Водах пройшов І Усеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості й сучасного мистецтва "Сузір’я талантів", на якому Кіровоград представляли 57 юних танцівників зразкового хореографічного ансамблю "Метелиця" відділу сім’ї та молоді міської ради.

переглядів: 2129
10:03

Близько десяти років правоохоронці шукали по світах цього кіровоградця, обвинуваченого у вимаганні. Знайшли аж у Казахстані, доставили в Кіровоград і віддали правосуддю. Суд його звільнив.

переглядів: 1331
10:02

Минулого тижня одного ранку власник кіоску "Морозиво", що на вулиці Бєляєва, виявив відсутність холодильної камери біля нього.

переглядів: 1402
10:02

Нічого не сказав про свій незаконний бізнес кіровоградець П., звернувшись у грудні торік до міліції з проханням розшукати негідників, які його пограбували. Про те, що цей молодик торгує трамадолом, правоохоронці дізналися від його кривдників – двох дівчат і двох юнаків, любителів цих пігулок.

переглядів: 1428
10:00

Податківці виявили на Кіровоградщині підпільний цех із пошиття капелюхів.

переглядів: 1411
09:58

З початку нинішнього року до паспортних підрозділів органів внутрішніх справ Кіровоградщини з приводу втрати паспортів звернулись 989 громадян. 58 із них повідомили про викрадення в них таких документів.

переглядів: 1562
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.45469 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua