МЕНЮ


10:00

У селищі Новому як складовій частині Кіровограда під час загальноміської акції "Чисте місто" ініційованої місцевою владою, відбулося кілька суботників.

переглядів: 1364
09:57

Що не кажіть, а багато наших співвітчизників відчувають трепет перед законом і, коли їм пред’являють посвідчення із зображеннями державної символіки, навіть не наважуються зазирнути в ті документи, аби впевнитися в їх справжності. Про це добре знав і герой викладеної нижче історії.

переглядів: 1436
09:55

Жителька Олександрії Н. не може змиритися з тим, що кілька років тому її як донора ошукали працівники відділення переливання крові місцевої райлікарні – відібрали в неї 390 мілілітрів крові, а повідомили, що взяли 240 (саме стільки вона дозволила).

переглядів: 1483
09:48

Як ще можна покарати людину, котра вже засуджена до довічного ув’язнення? На це запитання нещодавно дав відповідь Бобринецький районний суд, розглянувши кримінальну справу про розбійний напад, що трапився у жовтні 2007 року в одному з тамтешніх сіл.

переглядів: 1559
09:46

Генеральна прокуратура не має наміру подавати апеляційну скаргу на рішення Дніпровського райсуду Києва, який призначив колишньому народному депутату України Віктору Лозінському покарання у вигляді 15-річного ув’язнення.

переглядів: 1368
09:44

На відміну від більшості співвітчизників, які мають претензії до монтажників металопластикових вікон, жителька селища Петрового Т. вирішила довести свою правоту не в цивільному, а в кримінальному судочинстві.

переглядів: 1421
09:42

Тієї ночі Сергій та Тетяна (тут і далі імена змінено) поверталися з клубу. І раптом юнак упав як підкошений. Дівчина, озирнувшись, побачила незнайомого молодика з горловиною скляної пляшки в руці.

переглядів: 1530
11:44

У Ковалівському парку Першого травня зібралось чимало народу. Аякже! Напередодні було оголошено про урочисте відкриття першої черги його оновлення та реконструкції. Звичайно, за короткий термін – від загальноміського прибирання до першотравневих свят – виконати значний обсяг робіт неможливо. Але те, що вже зроблено, – відчутно, парк таки змінив своє обличчя на краще.

переглядів: 1711
11:37

Олени НіколенкоНавесні в Україні відзначаються кілька свят. Але, безперечно, День матері – серед них найбільш зворушливе для кожного, тому що кожний з нас з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами, котра завжди зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і щиро любитиме свою дитину.
У кіровоградки Олени Ніколенко – дружна велика родина. Про таку і мріяла жінка. Тому без жодних вагань вирішила народити третю дитину, і це при тому, що минулого року її старша донька, 19-річна Марина, також стала мамою. І ось днями в родині з’явилось чергове поповнення – маленька Діаночка.

переглядів: 1636
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.42368 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua