МЕНЮ


11:27

Майдан’sМинулої суботи у Києві на майдані Незалежності відбувся перший півфінал танцювального шоу "Майдан’s", що транслює телеканал Інтер. Кіровоградська команда під керівництвом хореографа Олександра Лещенка змагалася відразу з двома командами, що представляли міста-мільйонники – Харків та Одесу. І наші танцюристи здобули феєричну перемогу!

переглядів: 1998 / коментарі (1)
11:21

Валерій СкороходУ Кіровоградській лікарні швидкої медичної допомоги – новий головний лікар. Це – Валерій Скороход, який свого часу понад двадцять років очолював Кіровоградську першу міську лікарню.

переглядів: 1684
11:05

Щороку напередодні Дев’ятого травня ми знову і знову згадуємо про події кінця 30-х – початку й середини 40-х років минулого століття, коли тоталітарні режими розпалили пожежу Другої світової війни. Україна в ній постраждала чи не найбільше, втративши мільйони життів своїх громадян. Хоч і знекровлена, вона вистояла в цій борні.

переглядів: 1585
10:58

Напередодні подання документів у приймальні комісії вищих навчальних закладів кіровоградські підприємства "Гідросила" і "Червона зірка" разом з Кіровоградським національним технічним університетом (КНТУ) провели спільну презентацію машинобудівних факультетів університету для одинадцятикласників загальноосвітніх шкіл обласного центру. Цей захід – один з найбільш важливих пунктів політики підприємств стосовно їх співпраці з ВНЗ.

переглядів: 1796
10:55

Кабінет Міністрів схвалив пропозицію Міністерства соціальної політики про проведення в травні – липні експерименту в трьох областях щодо введення методів непрямої оцінки доходів громадян для призначення соціальної допомоги. Про це йдеться в постанові Кабміну № 448 від 27 квітня.

переглядів: 1679
10:42

Початок Частина I тут

Вулиця Двірцева – Леніна – Верхньодонська – Леніна

Ця вулиця, що є сьогодні однією з головних у місті, увібрала в себе історію двох з половиною сотень літ. Спочатку була забудована вулиця під назвою Верхньодонська. Тут квартирували ескадрони донських козаків, кілька полків яких дислокувалися у Єлисаветграді. Пізніше ці полки царський уряд використав для розгрому Запорозької Січі.

переглядів: 2268
10:33

Олександр ГомбергКоли заглиблюєшся в історію жовтневого державного перевороту 1917 року в Росії, згодом названого більшовиками Великою Жовтневою соціалістичною революцією, яка, хто і що б не говорив, мала всесвітньо історичне значення і неабияк вплинула на хід розвитку людства в ХХ столітті, то мимоволі робиш висновок: її творцями були в основному уродженці Єлисаветградщини! Досить назвати лише два прізвища – Лев Троцький та Григорій Зінов’єв: як і Леніна, їх називали вождями світового пролетаріату! Втім, обидва наші земляки – давно вже персонажі офіційної історії більшовицької революції, їхні імена – серед 100 імен знаменитих анархістів та революціонерів усіх часів і народів.

переглядів: 3144
10:27

Напевне, багато хто не знає, що означає слово "буккросінг". Дослівно з англійської це – книговорот, хобі та громадський рух що діють за принципом соціальних мереж. Нещодавно він почав поширюватися і в Кіровограді. Осередком буккросінгу стала художня галерея Андрія Кадигроба, що знаходиться на вулиці Шевченка.
Буккросінг – це процес вивільнення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає ("звільняє") її у громадському місці (парк, кав’ярня, поїзд, станція метро) для того, щоб інша, випадкова людина могла цю книгу знайти та прочитати. Та у свою чергу має повторити процес. Стеження за "мандрами" книги відбувається через спеціальні сайти в Інтернеті. Аналогія – орнітологічна практика окільцювання птахів, щоб відстежити їхнє переміщення.

переглядів: 1893
10:23

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я наприкінці квітня в Гаю десантників, що в Кіровограді, під егідою обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді й обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" відбулися змагання з велосипедного туризму.

переглядів: 1777
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.46588 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua