МЕНЮ


11:37

У місті Новомиргороді на території приватного домоволодіння під час риття в городі копанки ковш екскаватора вигріб на поверхню металевий ящик з мінометними мінами часів ВВВ у кількості 10 штук.

переглядів: 2594
15:30

На виконання вимог керівництва держави та МВС працівники УДСБЕЗ УМВС України в Кіровоградській області проводять заходи щодо викриття злочинів та правопорушень, пов’язаних з формуванням вартості житлово-комунальних послуг та законністю використання коштів субвенцій державного бюджету, спрямованих на погашення виробникам послуг різниці в тарифах.

переглядів: 2665
15:28

За матеріалами Управління СБ України в Кіровоградській області засуджено співробітника одного з відділів ведення Державного реєстру виборців Кіровоградської області, який під час виборів голів місцевих та селищних рад скопіював на магнітний носій електронні бази даних виборців з метою їх подальшого збуту.

переглядів: 2348
15:27

З 1 червня на 243 км автодороги сполученням «Київ – Знам’янка» відновлено роботу двоповерхового стаціонарного посту ДПС ДАІ «Олександрівка».

переглядів: 2379
14:09

Так і не дізналися кіровоградці про вид послуги, яку хотів їм запропонувати власник вагончика на розі вулиці Червоногвардійської та провулку Будьонного. Минулого вівторка цю будку було евакуйовано в місце, де вона не мулятиме людське око.

переглядів: 2182
13:10

Наша газета неодноразово розповідала про конфлікт між Приватбанком та жителями багатоповерхівок, що на вулиці Гагаріна, який триває вже сім років. Нагадаємо, що приватній структурі закортіло звести на розі вулиць Гагаріна та Пашутіна свою будівлю (земельну ділянку їй виділили депутати міської ради ще четвертого скликання). Люди були категорично проти будівництва об’єкту, адже на цьому місці розміщувався дитячий майданчик, а поряд – чи не єдина в мікрорайоні невеличка зелена зона. Мешканці, відстоюючи свої інтереси, пішли у суди. Судова тяганина тривала довго, і тільки після того, як у ситуацію втрутився кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, справу повернули на повторний розгляд. Він постійно тримає ситуацію на особистому контролі. Крім того, Олександр Дмитрович доручив відділу фізкультури та спорту віднайти можливість рекоструювати дитячий майданчик на розі вулиць Гагаріна і Пашутіна, аби з одного боку тут мали можливість гратися діти різного віку, займатися фізичними вправами підлітки та дорослі, а з іншого – щоб уже ні в кого не піднялася рука на це місце.

переглядів: 2293
09:25

ляльки, іграшки, куклыБавитися ляльками (як і машинками) – ніколи не пізно. Хоча забавою і не назвеш хобі, яке обрала собі кіровоградка Вероніка Пересунько: жінка колекціонує старовинні ляльки. Їх вона виставила на загальний огляд в одному із залів кіровоградської картинної галереї «Єлисаветград» (вулиця Пашутіна, 36).

переглядів: 5142
09:04

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники відділу податкової міліції Новоукраїнської МДПІ виявили і задокументували факт незаконної реалізації алкогольних напоїв. Вони, згідно висновків Кіровоградського відділення Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз, є неякісними спиртомісткими сумішами кустарного виробництва, вживання яких небезпечне для здоров’я людини.

переглядів: 2150
08:58

Депутати Кіровоградської міської ради на своєму сесійному засіданні заборонили продаж пива, слабоалкогольних напоїв та лікеро-горілчаних виробів з 22.00 до 8.00. Виняток становлять заклади ресторанного господарства.

переглядів: 1916
« 1 2 3 4 5 6
pgt 0.44461 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua