МЕНЮ


15:22

350 цьогорічних випускників разом із своїми вчителями, батьками та друзями зібрались на площі перед Кіровоградською міською радою, щоб разом відзначити такий знаменний у житті кожного з них день.

переглядів: 2111
15:17

Вулиця Леніна віддана пішоходам, а Глиняна залишиться зеленою зоною

Три важливих для кіровоградської громади рішення були прийняті на сьомій сесії міської ради, яка відбулась 31 травня. Питання ці тривалий час обговорювалися, тривожили громадську думку, і ось нарешті вирішені: у нічний час заборонено торгувати алкогольними та слабоалкогольними напоями, вулиця Леніна остаточно набуває статусу пішохідної від вулиці Пашутіна до Ковалівського парку, а також відмінено рішення міської ради попереднього скликання щодо виділення ділянок під приватну забудову на вулиці Глиняній (сквер навпроти міського відділу міліції), тобто збережено зелену зону в центрі міста.

переглядів: 2591
15:12

У кіровоградських школах минулої п’ятниці пролунав останній дзвоник. Школярі святково вбрані й з букетами квітів у руках хто – сам, а хто – з рідними поспішали до своїх шкіл на врочисті лінійки. Зокрема, і до спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 14, що на Ковалівці.

переглядів: 2078
15:10

Шістдесят років тому в Кіровограді звели двоповерховий двопід’їздний будинок на вулиці Червонозорівській, 7. Однак перед його спорудженням будівничі не взяли до уваги плинність грунту, на якому мали розпочати будівництво. Тож досягши півстолітнього ювілею, будинок почав нерівномірно "занурюватися" в землю, а його стіни вкрилися павутинням тріщин.

переглядів: 2340
15:07

Настала тепла пора, і одне із основних завдань сьогодні міської влади – активізувати роботи із капітального будівництва та ремонту бюджетних закладів, у першу чергу – шкіл та дитячих садків. На цьому наголосив на апаратній нараді кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 2411
14:59

Майданс, МайданsТакого грандіозного танцювального шоу, яке було проведене минулої суботи на стадіоні ФК "Зірка" на честь перемоги кіровоградської команди у наймасштабнішому телевізійному проекті "Майдан’s", Кіровоград ще не бачив.

переглядів: 3760
14:23

Місто відсвяткувало перемогу своїх "майдансерів", отримало статус танцювальної столиці України та мільйон гривень на розбудову дитячих майданчиків. І тепер всі обговорюють питання, де саме і скільки їх потрібно встановити. А в Інтернет-виданнях з’явилося навіть кілька критичних публікацій на цю тему. Мовляв, влада одноосібно, не порадившись з кіровоградцями, вирішила на ці кошти встановити один величезний дитячий майданчик у парку Ковалівському, хоча краще встановити їх багато маленьких, однак у різних куточках міста. Насправді ж позиція як обласного, так і міського керівництва така: дитячі майданчики потрібні кожному мікрорайону, у першу чергу – віддаленим. Один сучасний дитячий майданчик у Ковалівському парку, як згадка про перемогу, напевне, буде гарним подарунком місту, однак це не означає, що всі кошти будуть витрачені саме на нього. У будь-якому випадку, думка громади буде врахована.

переглядів: 2197
14:15

Наприкінці травня 46 дітей з Кіровограда (а з області – 138) з вадами слуху побували в Одесі, де їх обстежили німецькі лікарі. Кожній дитині підібрали спеціальні вкладки у вуха й безкоштовно видали по два слухових апарати (вартість одного – до одинадцяти тисяч гривень).

переглядів: 2286
14:12

У численних достоїнствах автобусів виробництва української корпорації "Еталон" переконували її представники наших перевізників, провівши днями в Кіровограді виставку-продаж своїх новинок.
Захід відбувся на території ВАТ "Таксомоторний парк".

переглядів: 1974
1 2 3 4 »
pgt 0.42875 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua