МЕНЮ


15:30

На виконання вимог керівництва держави та МВС працівники УДСБЕЗ УМВС України в Кіровоградській області проводять заходи щодо викриття злочинів та правопорушень, пов’язаних з формуванням вартості житлово-комунальних послуг та законністю використання коштів субвенцій державного бюджету, спрямованих на погашення виробникам послуг різниці в тарифах.

переглядів: 2703
15:28

За матеріалами Управління СБ України в Кіровоградській області засуджено співробітника одного з відділів ведення Державного реєстру виборців Кіровоградської області, який під час виборів голів місцевих та селищних рад скопіював на магнітний носій електронні бази даних виборців з метою їх подальшого збуту.

переглядів: 2380
15:27

З 1 червня на 243 км автодороги сполученням «Київ – Знам’янка» відновлено роботу двоповерхового стаціонарного посту ДПС ДАІ «Олександрівка».

переглядів: 2444
14:09

Так і не дізналися кіровоградці про вид послуги, яку хотів їм запропонувати власник вагончика на розі вулиці Червоногвардійської та провулку Будьонного. Минулого вівторка цю будку було евакуйовано в місце, де вона не мулятиме людське око.

переглядів: 2220
13:10

Наша газета неодноразово розповідала про конфлікт між Приватбанком та жителями багатоповерхівок, що на вулиці Гагаріна, який триває вже сім років. Нагадаємо, що приватній структурі закортіло звести на розі вулиць Гагаріна та Пашутіна свою будівлю (земельну ділянку їй виділили депутати міської ради ще четвертого скликання). Люди були категорично проти будівництва об’єкту, адже на цьому місці розміщувався дитячий майданчик, а поряд – чи не єдина в мікрорайоні невеличка зелена зона. Мешканці, відстоюючи свої інтереси, пішли у суди. Судова тяганина тривала довго, і тільки після того, як у ситуацію втрутився кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, справу повернули на повторний розгляд. Він постійно тримає ситуацію на особистому контролі. Крім того, Олександр Дмитрович доручив відділу фізкультури та спорту віднайти можливість рекоструювати дитячий майданчик на розі вулиць Гагаріна і Пашутіна, аби з одного боку тут мали можливість гратися діти різного віку, займатися фізичними вправами підлітки та дорослі, а з іншого – щоб уже ні в кого не піднялася рука на це місце.

переглядів: 2326
pgt 0.39622 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua