МЕНЮ


13:39

У зв'язку зі складною епідситуацією із захворюванням на гострі кишкові інфекції головний державний санітарний лікар Кіровограда Іван Касьяненко виніс постанову про заборону з першого червня реалізації кулінарних виробів (салатів з майонезом, сметаною) в заправленому вигляді, сушеної та в’яленої риби без супровідних документів у торговельній мережі міста.

переглядів: 2614
13:38

Минулої середи відбулося друге засідання громадської ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради, на якому розглядалися в основному організаційні питання.

переглядів: 2430
13:37

Кіровоградські товаровиробники отримали від міської влади та нещодавно відкритого будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К» надзвичайно заманливу пропозицію – постачати свою продукцію в «Епіцентр К» для її реалізації як у Кіровограді, так і в решті гіпермаркетів цієї мережі, що знаходяться у 21 місті України.

переглядів: 2755
10:06

8 червня в приміщенні читального залу наукової бібліотеки КДПУ ім. В. Винниченка відбувся круглий стіл за темою: “Рік до Євро-2012: участь Кіровоградщини у футбольному святі ”.

переглядів: 2156
pgt 0.44134 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua