МЕНЮ


11:41

Наша газета неодноразово розповідала про конфлікт, який ось уже сім років триває між Приватбанком та жителями багатоповерхівок у центрі Кіровограда. Нагадаємо, що приватній структурі закортіло звести на розі вулиць Гагаріна та Пашутіна свою будівлю (земельну ділянку їй виділили депутати міської ради ще четвертого скликання). Люди були категорично проти будівництва, адже на цьому місці розміщувалися дитячий майданчик та чи не єдина в мікрорайоні невеличка зелена зона.

переглядів: 1618
11:39

Близько двадцяти "будов століття" налічується в Кіровограді.
Це об’єкти на розі вулиць Соціалістичної та Жовтневої Революції, на розі Героїв Сталінграда та Космонавта Попова, на розі Габдрахманова та Жовтневої Революції, на Васнецова, 8, на проспекті Перемоги, 6, на розі вулиць Кропивницького і Полтавської, на розі вулиць Тимірязєва та Калініна й інші.

переглядів: 1640
11:33

медоглядПротягом минулого тижня мешканці віддалених кіровоградських мікрорайонів – Кущівки та Катранівки – мали можливість пройти безкоштовний медичний огляд. Це вже третій виїзний огляд у рамках ініційованої міською владою медико-соціальної акції "Здорові жителі – здорове місто". Раніше медичні огляди відбулись на Завадівці та Старій Балашівці.

переглядів: 1815
11:28

Тема виконання заходів кіровоградського сегменту програми "Центральний регіон – 2015" стала головною на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів минулого понеділка.

переглядів: 1579
11:22

Лариса КостенкоНавчальний рік завершився як у загальноосвітніх школах, так і дошкільних навчальних закладах міста. І тепер перед батьками колишніх дошкільнят постає проблема вибору тієї школи, де для їхньої дитини будуть створені якнайліпші умови для опанування знаннями та розвитку здібностей. Саме проблематиці забезпечення наступності між дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами був присвячений батьківський форум, організований з ініціативи управління освіти Кіровоградської міської ради. На захід були запрошені і батьки, і педагоги, і керівники шкіл міста – всі ті, від кого залежить, чи стануть шкільні роки для майбутнього школярика найщасливішими та найпліднішими в процесі становлення особистості.

переглядів: 1317
11:16

Стало доброю традицією в нашому місті щорічно проводити конкурс "Дитина року". Ось і цього разу в рамках конкурсу дитячої творчості та краси "Міні-містер, міні-міс Кіровоград–2011" було оголошено підсумки ІV міського конкурсу "Дитина року–2011", начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна вручила грамоти переможцям.

переглядів: 2138
11:09

У Маріуполі збільшується кількість зареєстрованих хворих на холеру. Так, лабораторно підтверджено 15 випадків холери і ще шість – носіїв холерного вібріону, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

переглядів: 1705
10:59

Петро КалнишевськийУ пам’яті народній він лишився як один з визначних державотворців України. Після Богдана Хмельницького він – другий найбільш оспіваний в народному епосі герой. Він же останній кошовий Січі Запорозької. Ім’я йому – Петро Калнишевський.
Уперше про нього згадано в документах 1750 року, коли він відзначився, переслідуючи гайдамаків. У списках Кущівського куреня записаний під іменем П.Калниша. Сучасні історики встановили, що походив він з роду козацької старшини Лубенського полку.

переглядів: 1750
10:51

ПравникіУ рамках традиційної навчальної практики учні тепер вже 11-го правового (першого) класу педагогічного ліцею відвідали Кіровський відділ реєстрації актів цивільного стану Кіровоградського міського управління юстиції, ознайомились із функціями та напрямками роботи цієї установи, де обслуговується дві третини населення нашого міста.

переглядів: 1463
1 2 3 »
pgt 0.47188 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua