МЕНЮ


12:19

З настанням теплої пори року комунальники Кіровограда активізували ремонтні роботи на дахах багатоповерхівок, у під’їздах та ліфтовому господарстві. За словами виконуючого обов’язки заступника міського голови – начальника головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександра Головченка, саме зараз потрібно охопити якнайбільший фронт робіт, адже слід відремонтувати 395 покрівель.

переглядів: 1869
12:00

лікар-педіатр Наталя НадєєваСправжнім лікарем може стати лише людина з добрим серцем. А у дитячого лікаря доброта та відповідальність мають бути помножені у кілька разів. У нього повинні бути особливе покликання, загострене відчуття милосердя, розуміння маленької душі, яка благає порятунку, допомоги у зціленні тіла. Усі перелічені якості та ще високий професіоналізм має лікар-педіатр Наталя Надєєва, яка ось уже понад двадцять років трудиться на одній дільниці четвертого педіатричного відділення першої Кіровоградської міської дитячої поліклініки.

переглядів: 1652
11:53

Напередодні Дня медичного працівника у концертній залі Кіровоградської міської ради відбулось вшанування представників цієї благородної професії – лікарів, медичних сестер, фельдшерів, молодшого медичного персоналу, всіх працівників закладів охорони здоров’я Кіровограда.

переглядів: 1712
11:40

Шкільні канікули – у розпалі, але діти, як і раніше, зранку поспішають до школи. Чому? Тому що у багатьох навчальних закладах Кіровограда відчинили свої двері для малечі пришкільні табори відпочинку. У вівторок ми відвідали ліцей "Сучасник" (ЗОШ №34) та навчально-виховний комплекс "Кіровоградський колегіум". Незважаючи на прохолодну похмуру погоду, шкільні подвір’я були заповнені дітлашнею різного віку. Їм було весело і цікаво, адже для них були організовані конкурси, рухливі ігри, змістовні заняття, які дозволяли мало не кожному розкрити свої таланти.

переглядів: 2084
11:34

Голова ОДА Сергій ЛарінУже доволі тривалий час на обласному телеканалі "Кіровоград" з’являється рекламний ролик нової програми створення кадрового резерву області – "Статський радник". Наприкінці минулого тижня в облдержадміністрації пройшла її презентація.
Голова ОДА Сергій Ларін наголосив, що аналогів цій програмі в Україні немає. Процес пошуку й відбору кадрів завдяки телебаченню буде публічним: цикл передач стане одночасно і цікавим шоу, і якісним навчальним проектом. Окрім очільника обласної влади, про озвучену ініціативу розповіли Олександр Шаталов – координатор проекту, перший заступник голови обласної ради, голова наглядової ради благодійного фонду "Розвиток Кіровоградщини", Олег Козловський – РR-менеджер проекту, радник голови ОДА, Вадим Мурований – генеральний директор Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії, Павло Штутман – керівник обласної організації Спілки роботодавців України, голова наглядової ради ЗАТ "Гідросила груп" та Віталій Денисенко – директор компанії "Вересень плюс".

переглядів: 1926
11:22

Центрально-українська соціологічна лабораторія провела соціологічне дослідження стосовно ставлення жителів Кіровоградщини до ефективності діяльності обласної та міської влади, ситуацій у тій чи іншій сферах. Його результати оприлюднив керівник лабораторії Едуард Клюєнко.

переглядів: 1682
11:10

Не одне десятиліття мешканці Завадівки й Кущівки потерпають від смороду й диму з міського сміттєзвалища (на знімках) і пов’язують поганий стан свого здоров’я з його впливом. Чимало років представники влади різних рівнів обіцяли, що муки людей от-от скінчаться – тільки-но буде зведено сміттєпереробний завод. І от нещодавно депутати міської ради ухвалили Програму поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) в місті Кіровограді на період 2011 – 2016 років, згідно з якою заплановано не лише збудувати сміттєпереробне (або сміттєспалю- вальне) підприємство на території Кіровоградського району, а й на самому звалищі – сміттєсортувальний комплекс.

переглядів: 2429
11:02

З позаминулого четверга інформаційна агенція "Україна комунальна" розпочала проводити низку "круглих столів" в обласних центрах України на тему "Споживач, постачальник та влада: хто кого в реформі ЖКГ?". Пробним каменем цієї акції став Кіровоград.

переглядів: 1879 / коментарі (1)
10:47

Кажуть, не заведено виносити сміття із хати. Судячи з усього, кіровоградська родина (мати та син Ш., які мешкають у багатоквартирному будинку на проспекті Перемоги) сприйняла цю приказку буквально. Протягом довгих років вони складували у своїй трикімнатній квартирі сміття. Завели, до того ж, собак та котів, таргани завелися вже самі. Тварин, що помирали, не ховали – залишали тут же, у квартирі, під купами сміття, що виросли аж до стелі. Сміття гниє, останки тварин поширюють трупний запах. Сусіди неодноразово скаржилися на кіровоградських Плюшкіних, але отримували у всіх інстанціях одну й ту ж відповідь – зайти в чужу квартиру ніхто не має права.

переглядів: 1995
1 2 3 »
pgt 0.47993 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua