МЕНЮ


14:01

На відзначення Міжнародного олімпійського дня минулої середи до Кіровограда завітав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка з кількома співробітниками цієї організації. Усі вони побували на площі Кірова під час нагородження учасників легкоатлетичного забігу та в дитячому будинку «Барвінок».

переглядів: 2130
14:00

В одному з приміщень Кіровоградської міської ради 23 червня пройшов навчально-методичний семінар «У Вас особлива дитина», організований обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

переглядів: 2323
12:57

Вчора, 22 червня, спортивна громадськість Кіровограда зібралася біля пам’ятника воїнам-спортсменам на стадіоні «Зірка» з нагоди Дня скорботи, 70-ї річниці початку Великої вітчизняної війни та вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

переглядів: 2249
10:34

Першокурсник факультету історії і права (спеціальність – політологія) КДПУ імені Володимира Винниченка Євгеній Манько став єдиним представником від України на Першому міжнародному форумі Європейського молодіжного парламенту, який протягом 31 травня – 4 червня тривав у місті Регентсбурзі (Федеративна Республіка Німеччина).

переглядів: 2135
pgt 0.41503 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua