МЕНЮ


14:04

22 червня Україна відзначала День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни та 70-річчя початку Великої Вітчизняної війни.
У Кіровограді заходи з цієї нагоди розпочалися мітингом та покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-спортсменам на стадіоні "Зірка". У цей час на Фортечних валах представники різних церков провели молитву пам’яті по загиблих на війні.

переглядів: 1759
13:58

Батьки 68 дітей з глибокими розумовими вадами звернулись до міської влади із проханням створити у Кіровограді спеціалізований реабілітаційний центр із денним перебуванням у ньому. Подібні заклади функціонують у багатьох обласних центрах України, де надають дітям-інвалідам необхідну медичну та психологічну допомогу, а головне – допомагають їм соціально адаптуватись у суспільстві. Держава всіляко сприяє створенню таких центрів, підтримуючи їх фінансово. Щоб залучити необхідні кошти із державного бюджету, потрібно детально розглянути усі можливі варіанти створення такої установи у нашому місті, наголосив міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 3756 / коментарі (2)
13:53

…розглянули на своєму черговому пленарному засіданні депутати обласної ради минулої п’ятниці.
На початку сесійного засідання голова обласної ради Микола Ковальчук ознайомив присутніх із кадровими змінами, які відбулися у міжсесійний період, а саме: начальником регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області призначено Людмилу Астаф’єву, а директором державного закладу "Центр перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації" – Сергія Зелінського. Також на сесійному засіданні вручено посвідчення сотому депутатові обласної ради Юрію Крутьку, який був обраний 24 квітня 2011 року по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 2.

переглядів: 1661
13:47

28 червня в Україні відзначається державне свято – День Конституції України. Саме в цей день 1996 року Верховна Рада прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави.

переглядів: 1956
13:40

В обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців відбувся "круглий стіл" з нагоди 70-х роковин початку Великої Вітчизняної війни

переглядів: 1837
13:25

Під головуванням заступника міського голови Лариси Андреєвої відбулась нарада з питання впровадження в Кіровограді проекту компанії "Київстар" "Почуй мене!".

переглядів: 1680
13:21

З таким проханням звернувся до жителів Кіровограда через ЗМІ на прес-конференції директор ДП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство" Роман Ілик.

переглядів: 1860
13:17

З 21 по 24 червня спеціалісти Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із залученням спеціалістів Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять "Літню школу" для прийомних батьків та батьків вихователів, а в її рамках – курси підвищення кваліфікації для них.

переглядів: 1913
13:14

Ця інформація прозвучала на нараді з питань функціонування музеїв у Кіровограді та вирішення проблемних питань розвитку музейної справи, яку провела заступник міського голови Лариса Андреєва.

переглядів: 1696
1 2 3 4 »
pgt 0.41754 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua