МЕНЮ


13:53

…розглянули на своєму черговому пленарному засіданні депутати обласної ради минулої п’ятниці.
На початку сесійного засідання голова обласної ради Микола Ковальчук ознайомив присутніх із кадровими змінами, які відбулися у міжсесійний період, а саме: начальником регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області призначено Людмилу Астаф’єву, а директором державного закладу "Центр перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації" – Сергія Зелінського. Також на сесійному засіданні вручено посвідчення сотому депутатові обласної ради Юрію Крутьку, який був обраний 24 квітня 2011 року по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 2.

переглядів: 1648
13:47

28 червня в Україні відзначається державне свято – День Конституції України. Саме в цей день 1996 року Верховна Рада прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави.

переглядів: 1944
13:40

В обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців відбувся "круглий стіл" з нагоди 70-х роковин початку Великої Вітчизняної війни

переглядів: 1822
13:25

Під головуванням заступника міського голови Лариси Андреєвої відбулась нарада з питання впровадження в Кіровограді проекту компанії "Київстар" "Почуй мене!".

переглядів: 1664
13:21

З таким проханням звернувся до жителів Кіровограда через ЗМІ на прес-конференції директор ДП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство" Роман Ілик.

переглядів: 1840
13:17

З 21 по 24 червня спеціалісти Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із залученням спеціалістів Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять "Літню школу" для прийомних батьків та батьків вихователів, а в її рамках – курси підвищення кваліфікації для них.

переглядів: 1878
13:14

Ця інформація прозвучала на нараді з питань функціонування музеїв у Кіровограді та вирішення проблемних питань розвитку музейної справи, яку провела заступник міського голови Лариса Андреєва.

переглядів: 1676
12:35

Під час літніх канікул кіровоградські старшокласники мають змогу не лише відпочити, а й попрацювати, при цьому заробивши певні кошти. Дві дитячі бригади можна зустріти на різних об’єктах міста. Зокрема, у четвер вони трудились у сквері Слави, що біля Колгоспного ринку, та біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, впорядковуючи територію. А напередодні працювали на меморіальному комплексі "Фортечні вали".

переглядів: 1542
11:59

Сергій КалапаГенеральний директор ПАТ "Червона зірка" Сергій Калапа за результатами торішніх виборів до органів місцевого самоврядування став депутатом Кіровоградської міської ради від мажоритарного округу №9 (фракція Партії регіонів), в якому мешкає чимало колишніх і нинішніх працівників заводу.
У попередні десятиліття на території "червонозорівського" мікрорайону (вулиці Василини, Володарського, Чорновола, Карла Маркса, Єгорова, проспект Комуністичний) "Червона зірка" звела чимало житлових будівель, а також школу № 34 та дитсадок "Зірочка", які багато років були підшефними закладами заводу. Ставши депутатом міської ради, Сергій Калапа відновив традицію шефства й разом зі своїми помічниками – депутатами Ленінської районної в місті Кіровограді ради від Партії регіонів Галиною Медведчук та Олегом Дьоміним – надає названим середньому та дошкільному навчальним закладам суттєву допомогу, як і всім жителям мікрорайону. Про свою депутатську діяльність гендиректор "Червоної зірки" розповів "Вечірній газеті".

переглядів: 2259
« 1 2 3 4 ... 12 13 14 »
pgt 0.50969 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua