МЕНЮ


14:12

У численних достоїнствах автобусів виробництва української корпорації "Еталон" переконували її представники наших перевізників, провівши днями в Кіровограді виставку-продаж своїх новинок.
Захід відбувся на території ВАТ "Таксомоторний парк".

переглядів: 1926
14:05

28 травня поруч з підприємством "Креатив” у Кіровограді, у 101-му мікрорайоні, зібралося кількадесят кіровоградців, які взяли участь в освяченні хреста, на місці якого з часом постане церква.

переглядів: 1749
13:49

У Міжнародний день захисту дітей – першого червня – та напередодні в Кіровограді відбулася низка спортивних і культурницьких акцій, присвячених цьому святові.
Уранці першого червня перший заступник міського голови Василь Дзядух відвідав дитячий будинок "Барвінок". Разом з іншими відвідувачами сиротинця свій внесок у шляхетну справу меценатства внесла й депутат міської ради голова міськкому профспілки працівників освіти і науки України Наталія Дзюба. Вона зазначила, що в малечі не повинно бути нещасливого дитинства. І про це мають дбати дорослі.

переглядів: 1715
13:46

Навчальний рік позаду. Для школярів Кіровограда розпочались літні канікули. Як вони будуть організовані, чи діятимуть при школах дитячі табори відпочинку, де можна буде цікаво та змістовно відпочити, оздоровитись після напруженого навчального року, дізнатись багато цікавого та корисного, не втрапити у халепу, скоївши правопорушення, знати свої права та обов’язки – ці питання розглянули учасники "круглого столу" з числа керівників міської влади та старшокласників гімназії імені Т.Г. Шевченка і ЗОШ №4.

переглядів: 1738
13:41

У Кіровограді вперше за багато років відзначати День прикордонника (28 травня) ветерани в зелених кашкетах і беретах розпочали не у своєму колі на площі Кірова, а біля пам’ятного знака прикордонникам (на розі вулиць 50-річчя Жовтня та Глинки).

переглядів: 1917
13:31

Марія МайданюкПеред юною Марією Майданюк відкривався широкий шлях у чудовий світ знань. У неї була мрія стати студенткою Кіровоградського педагогічного інституту. Але мрію перекреслила чорна і кривава війна.
Через півтора місяці після початку Великої Вітчизняної війни – 5 серпня 1941 року – німецько-фашистські загарбники окупували Кіровоград, а невдовзі і всю Кіровоградщину.
Незважаючи на страшний терор фашистів, в обласному центрі діяли підпільно-диверсійні групи. Близько 80 підпільників закатували фашисти і їхні прихвостні – поліцаї.

переглядів: 2933
11:57

Лев ЗільбербергУбийство – вещь ужасная. Только в минуту сильнейшего аффекта, доходящего до потери самосознания, человек, не будучи извергом и выродком человечества, может лишить жизни себе подобного.
Сергей Степняк-Кравчинский


Народовольцы стали родоначальниками террора организованного... Будучи предтечей нынешних террористов, народовольцы были тоже вполне безжалостны, но все же не столь неразборчивы в средствах и целях. Они не приводили в действие заряды в местах скопления мирных жителей, не подрывали жилые дома и пассажирские средства передвижения, не захватывали заложников, не отрезали им головы и не убивали детей.
Владимир Войнович


З 1968 по 1991 рік у Радянському Союзі у видавництві "Политиздат" великими тиражами виходила популярна серія книг "Пламенные революционеры". За цей час було надруковано понад 120 романів та повістей відомих письменників, які в художній формі розповідали про життя і діяльність революціонерів усіх часів і народів. Чи не найцікавішими були твори, присвячені народовольцям та есерам, які „прославилися” своїми терористичними актами проти царської родини, представників правоохоронних органів та найвищих чиновників. З 1894 по 1917 рік вони знищили близько 17 тисяч чоловік! Народовольців та есерів називали „жерцями та жертвами політичного терору”. Тому, відповідно, й симпатії і співчуття авторів книг, а значить – і читачів були на боці убивць, а не їхніх жертв.

переглядів: 1804
11:48

Цьогоріч учасники міського фестивалю дитячої творчості "Степові джерела – 2011", який тривав протягом січня – квітня, представляли свою творчість у номінаціях "Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво", "Фольклор", "Театр та художнє слово", "Хореографія", "Вокал та авторська пісня", а також "Хорові колективи й інструментальні ансамблі". Заключний концерт фестивалю відбувся на сцені актового залу кібернетико-технічного коледжу двадцять п’ятого травня.

переглядів: 1790
11:45

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус привітав з перемогою в Кубку України з греко-римської боротьби (у вазі до 50 кілограмів) вихованця ДЮСШ № 3 (відділення греко-римської боротьби) Володимира Корнійця та його тренера – викладача вищої категорії Миколу Горбаня, який тренує спортсмена вже десять років.

переглядів: 1957
« 1 2 3 ... 11 12 13 14 »
pgt 0.43293 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua