МЕНЮ


11:47

У спальних мікрорайонах бракує дитячих майданчиківПроцес встановлення дитячих майданчиків, на які виграли один мільйон гривень кіровоградські «майдансери», нарешті вступив у свою активну фазу. Діти сказали своє слово, проголосувавши за дев’ять адрес в різних мікрорайонах міста та один великий майданчик у Ковалівському парку, обрано й виробника, який ці майданчики виготовить. А минулої середи місцева влада провела своєрідний рейд місцями, де планується розмістити майданчики.

переглядів: 2389 / коментарі (1)
11:42

Випити уночі кави чи чогось міцнішого в деяких закладах, розташованих в центральній частині Кіровограда, – не так уже й безпечно. Там можна втратити гаманець, мобілку і навіть здоров’я.

переглядів: 2621
10:05

Це питання обговорювали учасники наради, що відбулася минулого тижня в міській раді за участю заступника голови облдержадміністрації Богдана Андрющенка, заступника міського голови Лариси Андреєвої, начальників управління охорони здоров`я ОДА та міської ради Олександра Клубнікіна та Оксани Макарук, головних лікарів лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста.

переглядів: 3277
09:58

Результати діяльності ПАТ «Червона зірка» за перше півріччя нинішнього року свідчать про поступове нарощування виробництва на підприємстві після кризового не лише для української, а й світової економіки періоду. Із цими показниками журналістів ознайомили голова правління – генеральний директор ПАТ «Червона зірка» Сергій Калапа та голова правління – виконавчий директор ПАТ «Тогровий дім «Червона зірка» Володимир Лукіянчук.

переглядів: 2472 / коментарі (1)
09:50

Міська влада створила робочу групу із розробки туристичної карти Кіровограда. До неї увійшли провідні архітектори, краєзнавці, керівники музеїв, рекламісти, депутати міської ради. Перше засідання робочої групи під головуванням заступника міського голови Лариси Андреєвої відбулося минулого тижня.

переглядів: 2090 / коментарі (3)
09:44

Виконавчі органи Кіровоградської міської ради роботу із зверненнями громадян проводять відповідно до вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та інших нормативних актів.

переглядів: 2298
09:19

Чотири роки тому у Кіровограді було 170 стихійних смітників. На сьогодні залишилося 40.

переглядів: 2686
09:14

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про прокуратуру», ст. 16 Закону України «Про звернення громадян», ст. 234 – 236 Кримінально-процесуального кодексу України в разі незгоди з прийнятим слідчим прокуратури чи прокурором району (міста) рішенням воно може бути оскаржено прокурору області.

переглядів: 4236
09:10

Кіровський райсуд призначив йому за вбивство покарання у вигляді позбавлення волі на півтора року. Оскільки майже стільки часу цей молодик провів під вартою, він готувався до звільнення. Та втрутилися журналісти, потім – прокуратура, і вирок райсуду було скасовано. Апеляційний суд постановив покарати вбивцю вісьмома роками ув’язнення. Він поскаржився до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ…

переглядів: 2825
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.30902 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua