МЕНЮ


17:44

23 липня до чергової частини Світловодського міського відділу міліції надійшло анонімне повідомлення про те, що в приміщенні одного з центральних магазинів закладено вибуховий пристрій.

переглядів: 2590
17:08

Прокурором Олександрійського району завершено досудове слідство відносно колишнього першого заступника голови Петрівської районної державної адміністрації.

переглядів: 2755
17:01

Наказом міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова керівником Управління МВС України в Кіровоградській області призначено полковника міліції Костянтина Пожидаєва.

переглядів: 3292
16:12

Вчора, 28 липня, під головування голови комісії, депутата Кіровоградської міської ради шостого скликання Тетяни Білобрової відбулося засідання комісії по наданню допомоги малозабезпеченим громадянам м. Кіровограда.

переглядів: 2334
10:03

У літню спеку рівень захворюваності на кишкові інфекції, як правило, зростає. «ВГ» уже повідомляла про те, що спостерігається ця тенденція і в Кіровограді. Як вберегти себе від небезпечних захворювань, дає поради заступник начальника управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Тамара Беспалова.

переглядів: 2783
15:11

«ВГ» вже повідомляла про те, що кіровоградські перевізники у черговий раз почали натякати на необхідність підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті. Причина – різке подорожчання газу-метану. Оскільки прес-конференція транспортників проводилася у приміщенні Кіровоградської міської ради, дехто зробив висновок, що питання стосовно підвищення тарифів – справа вже вирішена. Але це не так. Як повідомив під час прес-конференції у вівторок перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух, тарифи не підвищуватимуть доти, поки перевізники не виконають вимоги міської влади щодо забезпечення прозорості своєї діяльності, соціального захисту своїх працівників і не покажуть свої реальні фінансові затрати на перевезення пасажирів.

переглядів: 2437 / коментарі (2)
15:10

Під кінець липня кількість захворювань на гострі кишкові інфекції в Кіровограді збільшилася з 20 до 40 на тиждень. Цей показник не перевищує середньостатистичні дані попередніх років, однак свідчать про те, що спека у поєднанні з недотриманням санітарно-гігієнічних норм робить свою справу. В основному причиною захворювань є молочні, м’ясні, рибні продукти, які зберігалися в домашних умовах, а також сирі яйця, овочі, фрукти та кондитерські вироби, придбані на стихійних ринках.

переглядів: 3117
10:08

«Про стан додержання законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону дитинства» в професійно технічних закладах області та стан правозахисної діяльності з цих питань».
Такою була тема чергового розширеного засідання колегії прокуратури Кіровоградської області. Виконуючий обов’язки прокурора області Сергій Жолонко у вступному слові наголосив на важливості та актуальності теми. Оскільки деякі виявлені правопорушення у даній сфері гідні не те що пера котрогось маститого журналіста, але й самого Миколи Гоголя. Мовляв, чого лише варті дипломи про отриману профтехосвіту для... «мертвих душ»! Тобто - неіснуючих учнів...

переглядів: 3681
17:10

Від початку шкільних канікул керівництво міського органу самоврядування зосередило свої зусилля на поточному й капітальному ремонтах кіровоградських шкіл. Про перебіг ремонтних робіт йшлося на нараді під головуванням першого заступника міського голови Василя Дзядуха, та за участі заступника міського голови Лариси Андреєвої, начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко та начальника управління капітального будівництва міської ради Віктора Ксеніча. Керівники підрядних організацій розповіли про перебіг ремонтних робіт, а також назвали терміни їх завершення в окремих школах.

переглядів: 2422
1 2 3 ... 10 11 12 »
pgt 0.45347 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua