МЕНЮ


16:53

Долинським районним судом Кіровоградської області винесено вирок по кримінальній справі про обвинувачення 34-річної місцевої жительки у торгівлі неповнолітнім сином. Жінку засуджено до 9 років позбавлення волі.

переглядів: 2108
16:01

В січні-червні поточного року інспекцією докладено максимальні зусилля по виконанню місцевого бюджету, в результаті досягнуто виконання прогнозного завдання на 109,9 відсотки, та збільшено надходження до відповідного періоду минулого року на 37,6млн.грн., або на 20,9 відсотка. Найбільшу питому вагу (80,7 відсотки) в надходженнях до місцевого бюджету займає податок на доходи фізичних осіб, якого мобілізовано 175,6 млн.гривень.

переглядів: 1860
15:57

Професійне покликання кожного податківця пов’язане з виконанням особливо відповідального завдання - забезпечувати економічну життєдіяльність країни, утверджувати її соціальну стабільність, ділове партнерство між податковою службою і платниками податків.

переглядів: 2235
15:34

Нестійка дощова погода дещо призупинила роботи на об’єктах житлово-комунальної сфери Кіровограда. Але саме ці тривалі опади дали можливість перевірити якість виконаних робіт на щойно відремонтованих дахах житлових будинків. Так, кілька тижнів тому будівельники завершили роботи на дев’ятиповерхівці на вулиці Шатила, 3, корпус 2. Застосування сучасних матеріалів та технологій при відновленні покрівлі житлової споруди дозволило мешканцям верхніх поверхів без матеріальних втрат пережити тривалі зливи, коли, за повідомленням метеорологів, випала двомісячна норма опадів.

переглядів: 2028
15:32

На вулиці В’ячеслава Чорновола в Кіровограді працівники комунального підприємства з утримання шляхів розпочали розчищення зливової каналізації. Кореспонденти «Вечірки» застали робітників неподалік кафе «Камелія», коли вони очистили один з колодязів та встановили решітки на нього.

переглядів: 1941
12:57

Перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко зустрівся з делегацією Нижньосілезького воєводства Республіки Польща

переглядів: 2461
09:02

У селищі Смоліному Маловисківського району бродяча собака покусала дев’ятеро людей, у тому числі двох дітей – дівчаток чотирьох та тринадцяти років. Тварину вбили, а результати дослідження ветлабараторії показали, що у собаки був сказ. Усім постраждалим зроблено щеплення від правця та антирабічною вакциною. Наразі вони перебувають під наглядом лікарів у центральній районній лікарні Малої Виски, Смолінській медико-санітарній частині та один чоловік лікується за місцем проживання у Новоукраїнській ЦРЛ. Фахівцями СЕС проведено комплекс профілактичних та протиепідеміологічних заходів. Про це повідомляє прес-служба УМНС в області.

переглядів: 1826
pgt 0.45827 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua