МЕНЮ


11:13

Минулого четверга, 30 червня, відбулось засідання восьмої сесії міської ради. В порядку денному значились 137 питань, з якими депутати успішно впорались. Серед прийнятих рішень – досить важливі для територіальної громади.

переглядів: 1913
11:06

Нещодавно завершився перший етап реалізації проекту кадрового резерву області "Статський радник" – приймання анкет від його потенційних учасників. Про результати першого й наступні етапи проекту "Вечірній газеті" розповідає його координатор перший заступник голови обласної ради, голова наглядової ради благодійного фонду "Розвиток Кіровоградщини" Олександр Шаталов:

переглядів: 2255
10:55

Минулого року виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про недоцільність подальшого розміщення в Кіровограді наметів, у яких торгують пивом. І з того часу їх у місті ніхто більше не бачив.

переглядів: 2313
10:49

На вулиці В’ячеслава Чорновола в Кіровограді працівники комунального підприємства з утримання шляхів розпочали розчищення зливової каналізації. Кореспонденти "Вечірки" застали робітників неподалік кафе "Камелія", коли вони після очищення одного з колодязів встановлювали решітку на нього.

переглядів: 1693
10:46

Податкова нагадує про зміни, які чекають на платників податків з 1 липня 2011 року

переглядів: 2049
10:36

Літо! Відпустки! Канікули! Душа прагне подорожей і нових вражень. Куди податися? Влітку хочеться на курорт, навіть якщо здоров’я у повному порядку. Якщо ж з’явилися проблеми, тим більше варто використати відпустку для того, щоб підлікуватися або зміцнити імунітет, підняти життєвий тонус, зарядитися позитивними емоціями.

переглядів: 2373
10:31

Під час літніх відпусток традиційно зростає кількість квартирних крадіжок. Щоб українці уникли таких неприємностей, Державна служба охорони при МВС України з 15 червня по 31 липня проводить акцію з обладнання приватних помешкань засобами охоронної сигналізації "Квартира під охорону" з 50-відсотковою знижкою.

переглядів: 1847
10:16

Надія СмикодубКіровоградці Надії Смикодуб у червні виповнилося 80 років.
Народилася вона в багатодітній сім’ї робітника заводу "Більшовик" Григорія Рибалки та домогосподарки Анастасії Медведєвої в селі Масляниківці Кіровоградського району в старому дідусевому будинку. До початку Великої Вітчизняної війни закінчила два класи, продовжила навчання уже після її завершення. На все життя вона запам’ятала 1945 рік – коли як дитина з малозабезпеченої сім’ї отримала путівку в київський піонерський табір при республіканській станції юних натуралістів; рік, коли померла мати; рік руїн, які, відступаючи, залишили німецько-фашистські загарбники.

переглядів: 1769
10:12

Днями ветерани Збройних сил, представники педагогічних колективів, громадських організацій і об’єднань зібралися на Лелеківському кладовищі, аби вшанувати пам’ять колишнього голови Спілки радянських офіцерів у Кіровоградській області Віталія Бібікова, якому мало б виповнитися 75 років, відзначити цю дату встановленням гарного пам’ятника на його могилі. Ще торік рідні й друзі, однокласники, товариші по роботі дивувались життєрадісності та енергійності Віталія Кузьмовича, сповненого сил весельчака і дотепника…

переглядів: 1875
1 2 »
pgt 0.43615 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua