МЕНЮ


10:07

14 червня нинішнього року прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2011 рік".

переглядів: 1762
09:53

Серед величезного розмаїття видів діяльності людини є такі, що не зазнають основоположних змін, незважаючи на хід історії. У документах Єлисаветградського земства, датованих 1904 роком, знаходимо визначення лікарняної справи: “Больница преследует, в сущности, одну только задачу: создать больному, все равно неимущему или более или менее состоятельному, обстановку, наиболее благоприятельствующую излечению его от болезни, совершенно независимо от его материальних средств, какими он сам располагает”. У наш час тотальної комерціалізації архівні джерела несуть цілком актуальну інформацію.

переглядів: 1892 / коментарі (3)
09:39

Серед кіровоградців є чимало небайдужих людей, які не обмежуються тим, що звертаються до влади, порушуючи ту чи іншу проблему, а й висловлюють свої думки з приводу того, як її розв’язати. Про це свідчать листи, які надходять до редакції "Вечірньої газети".

переглядів: 1431
09:29

Україна
Кіровоградська міська рада
восьма сесія шостого скликання
РІШЕННЯ
від 30 червня 2011 року № 626
Про внесення доповнень до рішення Кіровоградської міської ради від 27 січня 2011 року № 117 "Про встановлення місцевих податків і зборів"

Керуючись статтями 140, 143, 144 Конституції України, статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 6, 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, статтями 12, 265 Податкового кодексу України, статтею 69 Бюджетного кодексу України та враховуючи пропозиції Кіровоградської об’єднаної Державної податкової інспекції, міська рада ВИРІШИЛА:
1. Внести доповнення до рішення Кіровоградської міської ради від 27 січня 2011 року № 117 "Про встановлення місцевих податків і зборів", а саме:
пункт 1 рішення доповнити абзацом п’ятим у редакції: "податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки";
додаток 1 доповнити розділом 5 у редакції, що додається.
2. Відділу по роботі із засобами масової інформації Кіровоградської міської ради оприлюднити дане рішення у віснику Кіровоградської міської ради „Вечірня газета” та на офіційній сторінці Кіровоградської міської ради в мережі Інтернет у десятиденний термін після його прийняття.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василенка І.М.
Міський голова Олександр САІНСУС

переглядів: 1894
« 1 2
pgt 0.47571 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua