МЕНЮ


16:03

Літній курортний сезон триває. Працівники міліції продовжують вживати заходів щодо зміцнення правопорядку та забезпечення безпеки громадян у місцях масового відпочинку та оздоровлення. З 1 по 9 липня на території області проведено другий етап операції «Берег-2011».

переглядів: 1641
14:15

Наказом Міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова з посади начальника УМВС України в Кіровоградській області звільнено Віктора Михайловича Пащенка. Водночас Наказом Міністра тимчасове виконання обов’язків по посаді начальника УМВС України в Кіровоградській області покладено на заступника начальника цього УМВС-начальника міліції громадської безпеки Березневича Олексія Васильовича.

переглядів: 1936
12:44

Затяжні дощі, а потім спекотна погода - найкращий сезон для грибного урожаю. І ось уже перші випадки отруєння грибами в Кіровограді.

переглядів: 1835
12:24

Дев’ятого-десятого липня у Кіровограді відбулась шоста Всеукраїнська науково-практична конференція «Регламентація питань самоорганізації населення законодавством України». Справа в тім, що 11 липня виповнюється 10 років з дня ухвалення Верховною Радою України Закону України «Про органи самоорганізації населення». Організатори конференції – Всеукраїнська громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення та її Кіровоградський обласний осередок, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Кіровоградська міська рада, громадські організації «Творче об’єднання «Технології оптимального розвитку особистості ТОРО» (м. Кіровоград) та Одеський суспільний інститут соціальних технологій. Конференція проводилась у рамках проекту «Регламентація діяльності органів самоорганізації населення, який реалізується в Україні за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». У конференції взяли участь представники з 22 областей України, серед яких експерти, науковці, лідери органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування та громадських організацій, які мають значний досвід та теоретичні напрацювання у сфері локальної демократії, якими саме і є органи самоорганізації населення. Учасником конференції також став секретар міської ради Ігор Волков.

переглядів: 1857
11:25

Триатлоніст Кіровоградської обласної школи вищої спортивної майстерності Святослав Цвєтков виборов золоту медаль на етапі Кубку Азії з триатлону у казахському місті Кокшетау.

переглядів: 1624
09:39

Днями, окремими Кіровоградськими засобами масової інформації було розміщено інформацію про відсторонення від посади начальника УМВС України в Кіровоградській області генерал-майора міліції Віктора Пащенка та його заступника майора міліції Олександра Дубенка.
Це повідомлення не має юридичного підтвердження. Офіційних документів МВС України, в яких би йшлося про відсторонення посадових осіб не надходило.

переглядів: 2319
pgt 0.39972 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua