МЕНЮ


11:55

На минулому тижні в Кіровограді відбулась знакова подія – в трьох медичних закладах відкрились соціальні аптечні кіоски. Відтепер пацієнти обласної лікарні, міського пологового будинку №1 та лікарні швидкої медичної допомоги зможуть купувати необхідні медпрепарати за цінами без торговельних надбавок, також передбачені п’ятивідсоткові знижки інвалідам Великої Вітчизняної війни, дітям війни, вагітним жінкам.

переглядів: 2255
11:43

31 травня 2011 року Кіровоградська міська рада затвердила програму будівництва (придбання) доступного житла у м.Кіровограді на 2011-2017 роки. Умови участі кіровоградців у програмі роз’яснив начальник відділу житла міської ради Валерій Пількін:

переглядів: 2741
10:53

Улітку, як правило, в Кіровограді активізуються ремонтні та будівельні роботи в закладах освіти, щоб у вересні діти прийшли в затишні класи й дитячі садочки.

переглядів: 2125
10:44

Громадський офіс12 липня у Кіровограді в рамках акції "День громадянського суспільства" та програми "Центральний регіон-2015" запрацював інформаційно-ресурсний центр "Громадський офіс" для підтримки громадських організацій. У його відкритті взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Ларін, перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов та голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олександр Курдінович, лідери громадських організацій Кіровоградщини та Сумщини.

переглядів: 2563
10:35

У зв’язку з набуттям чинності з першого липня Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" за розпорядженням кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса начальник юридичного відділу міської ради Олег Колюка провів з працівниками її виконавчих органів семінар з вивчення норм щойно прийнятого закону.

переглядів: 1905
10:29

Наприкінці червня завершився тридцятип’ятирічний період геологічного вивчення Новокостянтинівського родовища (Маловис- ківський район) уранових руд і будівництва на його території Новокостянтинівської копальні. 26 червня розпочато її дослідно-промислову експлуатацію.

переглядів: 2752
10:18

Юрій ЛитвинПісля завершення сесії Верховної Ради України народні депутати пішли у відпустки. Та не всі вони ніжитимуться на курортах. Наприклад, Юрій Литвин (фракція Народної партії) і далі працюватиме.
Він продовжуватиме виконувати обов’язки заступника голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин підписання газових угод між НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром" щодо наявності ознак державної зради в сфері економічної безпеки України, писатиме докторську дисертацію й проведе свою відпустку за роботою в Кіровограді й Києві.

переглядів: 2240
10:12

Працівники ПАТ "Червона зірка" минулої п’ятниці відзначили 137-річчя заводу. П’ятдесятьох найкращих його працівників було відзначено грамотами й цінними подарунками.

переглядів: 1775
10:06

Літо – час відпочинку та оздоровлення. Перед багатьма батьками постає питання щодо його організації. Адже не у всіх є родичі в сільській місцевості, де б дитина весело, а головне – з користю для здоров’я провела свої літні канікули, не всі мають достатньо коштів, аби повезти синів та дочок на море, а кількість дитячих таборів за останні десятиліття значно зменшилася. Але ще існують острівки, де наші діти можуть по-справжньому відпочити. Одним з них є чудовий дитячий оздоровчий заклад "Бригантина", що знаходиться у Новоархангельському районі, на мальовничому березі річки Синюхи.

переглядів: 2402
1 2 »
pgt 0.42384 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua