МЕНЮ


20:56

В житті освітян Кіровоградщини сьогодні знакова подія – нарешті Кіровоградський педунівертисет офіційно отримав нового керівника закладу, яким за результатами таємного голосування обрано проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язках Олега Семенюка.

переглядів: 2479
16:58

Виконуючим обов’язки прокурора області порушено кримінальну справу відносно голови однієї з районних державних адміністрацій Кіровоградщини та керівника апарату цієї ж РДА за фактом зловживання ними своїм службовим становищем та одержання за попередньою змовою шляхом вимагання хабара у сумі 5 тисяч гривень.

переглядів: 2530 / коментарі (3)
12:19

Крадіжки електроенергії є одним з найсерйозніших та найбільш поширених правопорушень у сфері електроенергетики. При цьому, порушник свідомо наражається на відключення електроенергії і в подальшому постає перед необхідністю компенсувати підприємству завдані збитки. Це у кращому для нього випадку. Нагадаємо, що законодавством за такі діяння передбачено також кримінальну відповідальність. Споживачі, які втручаються у роботу приладів обліку електроенергії, підключаються поза обліком, зривають пломби і т.п. отримують лише тимчасову вигоду. Вони погано усвідомлюють, що шкодять законослухняним споживачам, у яких через цих горе-електриків можуть виникати проблеми з якістю електричної напруги, але в першу чергу, як уже зазначалося, створюють проблеми для самих себе.

переглядів: 1806
09:14

Газета "Сегодня" вибрала із творів, які писали нинішнього року школярі під час тестів з української мови та літератури найкращі "перли".

переглядів: 1909
00:46

Сьогодні, 15 липня, відбудеться відкриття спортивного майданчику в Ковалівському парку. О 14.30 у Кіровоградській міській раді міський голова Олександр Саінсус та президент Благодійної фундації «Відкриті серця України» Євген Полтенко підпишуть меморандум про співпрацю, який стане продовженням вже започаткованого успішного співробітництва.

переглядів: 1784
pgt 0.36075 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua