МЕНЮ


10:44

Минулого четверга у Кіровограді, напроти житлових будинків №№ 4,6 по вулиці Кропивницького було відкрито найбільший за місцем проживання спортивний майданчик для дітей та дорослих. Ініціаторами будівництва майданчика виступили міська влада, депутати міської ради – члени фракції Партії регіонів та трудовий колектив підприємства «Червона зірка».

переглядів: 1767
10:39

У спеку здається, що до зими далеко, а насправді час промайне дуже швидко. І комунальники про це пам’ятають. Як вони готуються до початку опалювального сезону, розповів на прес-конференції у вівторок начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Головченко.

переглядів: 2488
10:34

Віднедавна Кіровоградське обласне об’єднання організацій роботодавців (КОООР), яке очолює відомий в місті й області підприємець Павло Штутман, поповнилося новими п’ятьма галузевими організаціями роботодавців.

переглядів: 2279
10:29

Народний депутат, президент партії «ПРАВДА» Дмитро Ветвицький ініціював законопроект щодо встановлення додаткових виплат вчителям, лікарям та працівникам культури.

переглядів: 5623 / коментарі (5)
10:25

Протягом 4 – 19 липня ПАТ «Кіровоградський хлібзавод» – найпотужніший виробник хліба в області – тричі піднімало ціни на свою продукцію. Про причини зростання вартості насущного «Вечірній газеті» розповів начальник Державної інспекції з контролю за цінами в Кіровоградській області Ігор Фурманов:

переглядів: 2396 / коментарі (1)
10:21

Податківці Кіровограда викрили факт незаконного продажу тютюнових виробів.

переглядів: 1972
10:15

Навіщо плентатися у магазин і щось там купувати, якщо все необхідне можна знайти в Інтернеті, роздивитися, вибрати і замовити? Якщо такі думки вам знайомі, тоді варто замислитися про особливості віртуальних покупок і про те, що треба знати, купуючи товари в Інтернеті.

переглядів: 1824
10:11

Спекотні липневі дні поставили перед працівниками комунального підприємства «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство» новий виклик: як обрахувати воду, яку мешканці приватного сектора витрачають на полив городів? Підприємство несе збитки від того, що деякі недобросовісні споживачі намагаються у буквальному розумінні вкрасти живильну вологу, бо, бачте, город поливати треба, а платити за воду не хочеться. Щоб якось боротись з цим явищем, а головне – привчити людей платити за кожен кубометр використаної води, працівники водоканалу систематично проводять перевірки садиб приватного сектора та збільшують норму водоспоживання там, де вода тече безконтрольно.

переглядів: 1756
10:08

Минулого тижня Державна льотна академія України отримала від Національного авіаційного університету два сучасних навчальних літаки. Як зазначив під час їх презентації в.о. голови комітету Верховної ради з питань освіти і науки перший проректор НАУ Максим Луцький, це – перший крок на шляху реалізації спільної програми взаємодії двох вищих навчальних закладів у питанні удосконалення підготовки українських пілотів.

переглядів: 2333
1 2 »
pgt 0.42944 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua