МЕНЮ


17:10

Від початку шкільних канікул керівництво міського органу самоврядування зосередило свої зусилля на поточному й капітальному ремонтах кіровоградських шкіл. Про перебіг ремонтних робіт йшлося на нараді під головуванням першого заступника міського голови Василя Дзядуха, та за участі заступника міського голови Лариси Андреєвої, начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко та начальника управління капітального будівництва міської ради Віктора Ксеніча. Керівники підрядних організацій розповіли про перебіг ремонтних робіт, а також назвали терміни їх завершення в окремих школах.

переглядів: 2449
17:09

П’ятнадцять років роботи на одному місці – це вже чимале досягнення. А якщо за ці роки працівник зробив вагомий внесок у перетворення свого підприємства на передове, то честь і хвала такій людині.

переглядів: 1874
17:08

Два тижні тому у селі Біле Дубровицького району Рівненської області – у будинку для літніх людей внаслідок пожежі загинуло шістнадцять людей. Це –найбільша кількість жертв пожежі за всю історію України. Аби унеможливити подібні трагедії у нас, рятувальники провели ряд позапланових перевірок освітніх та навчальних закладів Кіровограда, а її результати були проаналізовані минулого понеділка на апаратній нараді, яку провів перший заступник міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1719
13:52

Сьогодні, 26 липня, о 15:00 в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.Чижевського відбудеться презентація спеціалізованого комп'ютерного майданчика "ІнтерСвіт" для слабозорих і незрячих.

переглядів: 1596
11:27

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко заявляє, що обласне керівництво не звертатиме уваги на чини та ранги, якщо той чи інший посадовець порушив закон, а прийматиме жорстке рішення й даватиме принципову оцінку його діям.

переглядів: 2387
pgt 0.41446 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua