МЕНЮ


15:11

«ВГ» вже повідомляла про те, що кіровоградські перевізники у черговий раз почали натякати на необхідність підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті. Причина – різке подорожчання газу-метану. Оскільки прес-конференція транспортників проводилася у приміщенні Кіровоградської міської ради, дехто зробив висновок, що питання стосовно підвищення тарифів – справа вже вирішена. Але це не так. Як повідомив під час прес-конференції у вівторок перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух, тарифи не підвищуватимуть доти, поки перевізники не виконають вимоги міської влади щодо забезпечення прозорості своєї діяльності, соціального захисту своїх працівників і не покажуть свої реальні фінансові затрати на перевезення пасажирів.

переглядів: 2460 / коментарі (2)
15:10

Під кінець липня кількість захворювань на гострі кишкові інфекції в Кіровограді збільшилася з 20 до 40 на тиждень. Цей показник не перевищує середньостатистичні дані попередніх років, однак свідчать про те, що спека у поєднанні з недотриманням санітарно-гігієнічних норм робить свою справу. В основному причиною захворювань є молочні, м’ясні, рибні продукти, які зберігалися в домашних умовах, а також сирі яйця, овочі, фрукти та кондитерські вироби, придбані на стихійних ринках.

переглядів: 3131
10:08

«Про стан додержання законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону дитинства» в професійно технічних закладах області та стан правозахисної діяльності з цих питань».
Такою була тема чергового розширеного засідання колегії прокуратури Кіровоградської області. Виконуючий обов’язки прокурора області Сергій Жолонко у вступному слові наголосив на важливості та актуальності теми. Оскільки деякі виявлені правопорушення у даній сфері гідні не те що пера котрогось маститого журналіста, але й самого Миколи Гоголя. Мовляв, чого лише варті дипломи про отриману профтехосвіту для... «мертвих душ»! Тобто - неіснуючих учнів...

переглядів: 3692
pgt 1.03156 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua