МЕНЮ


10:11

Спекотні липневі дні поставили перед працівниками комунального підприємства «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство» новий виклик: як обрахувати воду, яку мешканці приватного сектора витрачають на полив городів? Підприємство несе збитки від того, що деякі недобросовісні споживачі намагаються у буквальному розумінні вкрасти живильну вологу, бо, бачте, город поливати треба, а платити за воду не хочеться. Щоб якось боротись з цим явищем, а головне – привчити людей платити за кожен кубометр використаної води, працівники водоканалу систематично проводять перевірки садиб приватного сектора та збільшують норму водоспоживання там, де вода тече безконтрольно.

переглядів: 1772
10:08

Минулого тижня Державна льотна академія України отримала від Національного авіаційного університету два сучасних навчальних літаки. Як зазначив під час їх презентації в.о. голови комітету Верховної ради з питань освіти і науки перший проректор НАУ Максим Луцький, це – перший крок на шляху реалізації спільної програми взаємодії двох вищих навчальних закладів у питанні удосконалення підготовки українських пілотів.

переглядів: 2390
10:03

У спекотну пору року хлібобулочні вироби можуть «захворіти» на картопляну або, як її ще називають, «тягучу» хворобу.

переглядів: 1652
09:56

Вірастюк, БайКрайУ середу, 20 липня, О 21.15 площу Кірова окупували сім мотобайків та автомобіль супроводу, водії яких беруть участь у всеукраїнському мотопробігу «Байкрай-2011» на чолі з дворазовим володарем титулу «Найсильніша людина планети» Василем Вірастюком.

переглядів: 1549 / коментарі (5)
09:52

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості наполегливо працює у напрямку забезпечення адресної роботи з кожним роботодавцем.

переглядів: 1531
09:49

Спільне майно може належати сторонам на праві спільної часткової власності чи на праві спільної сумісної власності.

переглядів: 2360
11:55

На минулому тижні в Кіровограді відбулась знакова подія – в трьох медичних закладах відкрились соціальні аптечні кіоски. Відтепер пацієнти обласної лікарні, міського пологового будинку №1 та лікарні швидкої медичної допомоги зможуть купувати необхідні медпрепарати за цінами без торговельних надбавок, також передбачені п’ятивідсоткові знижки інвалідам Великої Вітчизняної війни, дітям війни, вагітним жінкам.

переглядів: 2263
11:43

31 травня 2011 року Кіровоградська міська рада затвердила програму будівництва (придбання) доступного житла у м.Кіровограді на 2011-2017 роки. Умови участі кіровоградців у програмі роз’яснив начальник відділу житла міської ради Валерій Пількін:

переглядів: 2752
10:53

Улітку, як правило, в Кіровограді активізуються ремонтні та будівельні роботи в закладах освіти, щоб у вересні діти прийшли в затишні класи й дитячі садочки.

переглядів: 2131
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.45175 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua