МЕНЮ


10:44

Громадський офіс12 липня у Кіровограді в рамках акції "День громадянського суспільства" та програми "Центральний регіон-2015" запрацював інформаційно-ресурсний центр "Громадський офіс" для підтримки громадських організацій. У його відкритті взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Ларін, перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов та голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олександр Курдінович, лідери громадських організацій Кіровоградщини та Сумщини.

переглядів: 2563
10:35

У зв’язку з набуттям чинності з першого липня Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" за розпорядженням кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса начальник юридичного відділу міської ради Олег Колюка провів з працівниками її виконавчих органів семінар з вивчення норм щойно прийнятого закону.

переглядів: 1905
10:29

Наприкінці червня завершився тридцятип’ятирічний період геологічного вивчення Новокостянтинівського родовища (Маловис- ківський район) уранових руд і будівництва на його території Новокостянтинівської копальні. 26 червня розпочато її дослідно-промислову експлуатацію.

переглядів: 2752
10:18

Юрій ЛитвинПісля завершення сесії Верховної Ради України народні депутати пішли у відпустки. Та не всі вони ніжитимуться на курортах. Наприклад, Юрій Литвин (фракція Народної партії) і далі працюватиме.
Він продовжуватиме виконувати обов’язки заступника голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин підписання газових угод між НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром" щодо наявності ознак державної зради в сфері економічної безпеки України, писатиме докторську дисертацію й проведе свою відпустку за роботою в Кіровограді й Києві.

переглядів: 2240
10:12

Працівники ПАТ "Червона зірка" минулої п’ятниці відзначили 137-річчя заводу. П’ятдесятьох найкращих його працівників було відзначено грамотами й цінними подарунками.

переглядів: 1775
10:06

Літо – час відпочинку та оздоровлення. Перед багатьма батьками постає питання щодо його організації. Адже не у всіх є родичі в сільській місцевості, де б дитина весело, а головне – з користю для здоров’я провела свої літні канікули, не всі мають достатньо коштів, аби повезти синів та дочок на море, а кількість дитячих таборів за останні десятиліття значно зменшилася. Але ще існують острівки, де наші діти можуть по-справжньому відпочити. Одним з них є чудовий дитячий оздоровчий заклад "Бригантина", що знаходиться у Новоархангельському районі, на мальовничому березі річки Синюхи.

переглядів: 2402
09:51

Літо – особлива пора року, яка спонукає нас серйозніше ставитися до того, що ми їмо, п’ємо, одягаємо, де відпочиваємо. Як найкраще пережити літні спекотні дні, особливо людям похилого віку та тим, хто має хронічні хвороби? З такими запитаннями ми звернулися до міського позаштатного терапевта – завідуючої терапевтичним відділенням поліклініки КП "Центральна міська лікарня" Олени Баранової. Сподіваємось, що поради лікаря стануть у пригоді всім: і старим, і малим, адже всі ми однаково страждаємо від того, що літня спека інколи не просто дошкуляє, а й стає причиною поганого самопочуття.

переглядів: 1666
09:34

Земельна реформа в Україні надала можливість кожному громадянину – члену сільськогосподарського підприємства, в тому числі пенсіонерам, які працювали на таких підприємствах, отримати власний земельний наділ.

переглядів: 1962
11:13

Минулого четверга, 30 червня, відбулось засідання восьмої сесії міської ради. В порядку денному значились 137 питань, з якими депутати успішно впорались. Серед прийнятих рішень – досить важливі для територіальної громади.

переглядів: 1899
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.49969 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua