МЕНЮ


09:53

Серед величезного розмаїття видів діяльності людини є такі, що не зазнають основоположних змін, незважаючи на хід історії. У документах Єлисаветградського земства, датованих 1904 роком, знаходимо визначення лікарняної справи: “Больница преследует, в сущности, одну только задачу: создать больному, все равно неимущему или более или менее состоятельному, обстановку, наиболее благоприятельствующую излечению его от болезни, совершенно независимо от его материальних средств, какими он сам располагает”. У наш час тотальної комерціалізації архівні джерела несуть цілком актуальну інформацію.

переглядів: 1925 / коментарі (3)
09:39

Серед кіровоградців є чимало небайдужих людей, які не обмежуються тим, що звертаються до влади, порушуючи ту чи іншу проблему, а й висловлюють свої думки з приводу того, як її розв’язати. Про це свідчать листи, які надходять до редакції "Вечірньої газети".

переглядів: 1437
09:29

Україна
Кіровоградська міська рада
восьма сесія шостого скликання
РІШЕННЯ
від 30 червня 2011 року № 626
Про внесення доповнень до рішення Кіровоградської міської ради від 27 січня 2011 року № 117 "Про встановлення місцевих податків і зборів"

Керуючись статтями 140, 143, 144 Конституції України, статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 6, 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, статтями 12, 265 Податкового кодексу України, статтею 69 Бюджетного кодексу України та враховуючи пропозиції Кіровоградської об’єднаної Державної податкової інспекції, міська рада ВИРІШИЛА:
1. Внести доповнення до рішення Кіровоградської міської ради від 27 січня 2011 року № 117 "Про встановлення місцевих податків і зборів", а саме:
пункт 1 рішення доповнити абзацом п’ятим у редакції: "податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки";
додаток 1 доповнити розділом 5 у редакції, що додається.
2. Відділу по роботі із засобами масової інформації Кіровоградської міської ради оприлюднити дане рішення у віснику Кіровоградської міської ради „Вечірня газета” та на офіційній сторінці Кіровоградської міської ради в мережі Інтернет у десятиденний термін після його прийняття.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василенка І.М.
Міський голова Олександр САІНСУС

переглядів: 1934
12:12

З 24 по 26 червня у Кіровограді проходили чемпіонат України з гирьового спорту та Всеукраїнські змагання із силового жонглювання гирями "Кубок мера". У тренувальному залі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 зібрались 205 спортсменів, які представляли 18 областей та Автономну Республіку Крим.

переглядів: 2241
12:08

Нещодавно на зупинці громадського транспорту біля готелю "Київ", що в Кіровограді, були демонтовані торговельні кіоски. Як уже повідомляла "Вечірня газета", міська влада, зважаючи на надмірну завантаженість цієї зупинки автотранспортом, у першу чергу – маршрутними таксі, вирішила її реконструювати, побудувавши "кишеню" для заїзду маршруток та розширивши проїжджу частину (на три метри за рахунок тротуару). Тож демонтаж кіосків – перший крок у цій роботі.

переглядів: 2215
12:04

У переддень відзначення в Кіровограді 15-ї річниці української Конституції відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

переглядів: 1924
11:53

Напередодні закінчення строку мораторію на продаж сільськогосподарської землі на тлі появи перших за роки незалежності системних законів, що мають цю сферу впорядкувати, в країні знову точаться суперечки. В той же час цілком очевидно, що відсутність цивілізованого ринку землі в Україні (по суті – існування ринку тіньового) вигідне лише тим, хто має адміністративний та фінансовий ресурси, щоб домогтися виділення будь-якої ділянки на вибір, та не вигідне власне селянам і дрібним фермерам. Як очевидно й те, що існуючу ситуацію треба змінювати негайно, доки найбільше багатство нашої країни не розійшлося по руках за тіньовими та корупційними схемами.

переглядів: 2064
11:45

ЯрмарокНапередодні Дня Конституції у Кіровограді відбувся ярмарок. До обласного центру завітали представники різноманітних сільгосппідприємств області, райспоживтовариств, виробники-переробники, виставили різноманітний крам та овочеву продукцію місцеві підприємці. Ціни були трохи нижчими, ніж на ринках та у супермаркетах Кіровограда. А який ярмарок без веселих музик, народної пісні та піднесеного настрою! Відвідувачів вітав муніципальний духовий оркестр, оглянути виставкові стенди районів області закликали своїми виступами самодіяльні колективи, на стилізованій підводі катались молодиці, вбрані у народні костюми, співали запальних пісень.

переглядів: 2110
11:27

Роз’яснює заступник начальника управління з питань призначення та виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Ольга Калюш

переглядів: 12819
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.44749 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua