МЕНЮ


08:59

Виявляється, щоб записатися у двоюрідні племінниці чужої людини, зовсім не обов’язково бути донькою її двоюрідного брата чи сестри. Принаймні, жительці Кіровограда Наталії, щоб отримати документ про факт родинного споріднення із померлим сусідом, було достатньо розповісти суду про те, як вона панькалася зі стареньким та чим його годувала.

переглядів: 2043
08:54

Ніколи не забуває своє рідне місто, де народився та виріс, художник Віктор Орлі (Геннадій Гребньов). Тут він закінчив місцеву художню школу та Кіровоградський педагогічний інститут. З 2004 року живе і працює в Марселі на півдні Франції. Але щоразу, як приїздить в Україну, прагне зміцнити творчі зв’язки зі своїми земляками. Тож і під час нинішнього його візиту в художньо-меморіальному музеї імені О.Осмьоркіна відбулась творча зустріч художника із представниками мистецьких кіл Кіровоградщини, творчою інтелігенцією, журналістами та шанувальниками таланту митця-земляка.

переглядів: 2220
10:44

Минулого четверга у Кіровограді, напроти житлових будинків №№ 4,6 по вулиці Кропивницького було відкрито найбільший за місцем проживання спортивний майданчик для дітей та дорослих. Ініціаторами будівництва майданчика виступили міська влада, депутати міської ради – члени фракції Партії регіонів та трудовий колектив підприємства «Червона зірка».

переглядів: 1785
10:39

У спеку здається, що до зими далеко, а насправді час промайне дуже швидко. І комунальники про це пам’ятають. Як вони готуються до початку опалювального сезону, розповів на прес-конференції у вівторок начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Головченко.

переглядів: 2508
10:34

Віднедавна Кіровоградське обласне об’єднання організацій роботодавців (КОООР), яке очолює відомий в місті й області підприємець Павло Штутман, поповнилося новими п’ятьма галузевими організаціями роботодавців.

переглядів: 2302
10:29

Народний депутат, президент партії «ПРАВДА» Дмитро Ветвицький ініціював законопроект щодо встановлення додаткових виплат вчителям, лікарям та працівникам культури.

переглядів: 5635 / коментарі (5)
10:25

Протягом 4 – 19 липня ПАТ «Кіровоградський хлібзавод» – найпотужніший виробник хліба в області – тричі піднімало ціни на свою продукцію. Про причини зростання вартості насущного «Вечірній газеті» розповів начальник Державної інспекції з контролю за цінами в Кіровоградській області Ігор Фурманов:

переглядів: 2423 / коментарі (1)
10:21

Податківці Кіровограда викрили факт незаконного продажу тютюнових виробів.

переглядів: 1992
10:15

Навіщо плентатися у магазин і щось там купувати, якщо все необхідне можна знайти в Інтернеті, роздивитися, вибрати і замовити? Якщо такі думки вам знайомі, тоді варто замислитися про особливості віртуальних покупок і про те, що треба знати, купуючи товари в Інтернеті.

переглядів: 1872
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.46144 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua