МЕНЮ


17:01

Упорядкування пасажиропотоку, дотримання безпеки руху та графіку пересування транспортних засобів на маршрутах було і залишається пріоритетним завданням для місцевої влади. Щоб поліпшити якість обслуговування пасажирів у громадському транспорті, планується обладнати транспортні засоби приладами технічного супроводу, які дозволятимуть відстежувати дотримання ними графіків руху. Про це йшлося на нараді, яку провів перший заступник міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 2147
15:59

У дитячих оздоровчих таборах області вже оздоровилися 50 відсотків дітей
Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Сергій Пастернак.

переглядів: 1656
15:55

З 26 по 29 липня у Дніпродзержинську проходив чемпіонат України з художньої гімнастики. Команда Кіровоградської області, представлена майстрами спорту, студентками факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка посіла на ньому шосте місце.

переглядів: 1696
15:44

Прокуратурою Кіровоградської області організовано перевірки додержання місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

переглядів: 1924
12:46

У липні у післяобідню пору до чергової частини Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області звернувся 23-річний місцевий житель та повідомив про скоєння стосовно нього пограбування близько 4-ої години ранку.

переглядів: 1725
pgt 0.39507 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua