МЕНЮ


09:38

Це літо для України, та й для інших країн, видалося досить неблагополучним у плані різноманітних захворювань – то в Маріуполі – холера, то отруєння гомілками в Києві, то в Німеччині спалахи невідомої інфекційної хвороби…У Кіровограді, на щастя, масових спалахів кишкових інфекцій не зафіксовано, рівень захворюваності цими недугами – нижчий, ніж у минулі роки, але при цьому ризик захворіти, з урахуванням спеки, а також несвідомості деяких наших громадян – досить високий. На цьому акцентували свою увагу під час прес-конференції у вівторок начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Оксана Макарук, головний державний санітарний лікар міста Іван Касьяненко та завідувач епідвідділом Кіровоградської міської санепідстанції Наталія Дьяченко.

переглядів: 1841
09:37

Минулого вівторка у приміщенні Кіровоградської міської ради відбулася презентація проектів будинків, що планується побудувати в рамках пілотного проекту програми «Доступне житло». Прийти на презентацію запрошували усіх бажаючих, однак у першу чергу вона зацікавила тих, хто вже подав заявку на участь у програмі.

переглядів: 2030
09:31

Минулого вівторка кіровоградські «майдансери» зібралися у черговий раз, щоб уточнити адреси розташування дитячих майданчиків, які були закуплені на виграний ними мільйон гривень.

переглядів: 1941 / коментарі (1)
pgt 0.38722 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua