МЕНЮ


12:35

Упродовж багатьох років паркова зона на вулиці Чорноморській в Кіровограді використовується власниками розташованих навпроти приватних домоволодінь для задоволення їхніх гастрономічних потреб.

переглядів: 1576
12:29

Програма «Купуй кіровоградське» спрямована не лише на забезпечення ринку товарами місцевого виробництва, а й на широку популяризацію товарів та послуг серед населення області на внутрішньому ринку України. До переліку учасників програми входить і Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2. Директор підприємства Дмитро Делістіянов переконаний, що участь у програмі дозволить комбінату наростити обсяги виробництва продукції та розширити співпрацю з сільгоспвиробниками.

переглядів: 2237
12:26

Успішно завершила перше півріччя 2011-го компанія «Гідросила груп»: порівняно із січнем – червнем минулого року обсяги реалізації продукції зросли на третину, інвестиції у виробництво – удвічі, кількість працівників збільшилася на 7,4 відсотка, середня зарплата – на 10 відсотків, а розмір сплачених податків – на 30 відсотків.

переглядів: 1836
12:17

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради затвердив перелік кращих представників територіальної громади міста Кіровограда за номінаціями та розміщення їх візуальних зображень на Дошці пошани

переглядів: 1927 / коментарі (1)
11:52

З проханням посприяти у скасуванні недавнього урядового рішення, яким ліквідовано Кіровоградський юридичний інститут, звернулася до Президента та Прем’єр-міністра України група батьків студентів, слухачів та курсантів цього, вже неіснуючого, підрозділу Харківського національного університету внутрішніх справ.

переглядів: 1471
11:39

Павло ТопчійУ свої тридцять років Павло Топчій, нині депутат Кіровоградської міської ради, устиг і власний бізнес створити, і попрацювати заступником міського голови, і стати відомою постаттю в кіровоградському політикумі. Кореспондент «Вечірньої газети» вирішив з’ясувати, як йому це вдалося.

переглядів: 4035
11:29

У липні діти з особливими потребами та їхні батьки, які входять до обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері», побували в чудовому, святому куточку – Свято-Миколаївському Лебединському жіночому монастирі, який розташований у селі Лебедині Шполянського району Черкаської області, та пройнялися красою тамтешньої природи, гостинністю мешканців монастиря.

переглядів: 1540
11:20

Як зазначається в ст. 635 Цивільного кодексу України, попереднім є договір, сторони якого зобов’язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір у майбутньому (основний договір) на умовах, передбачених попереднім договором. Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена - то в письмовій формі.

переглядів: 3664
11:10

Четвертого серпня виповнилося 70 років з дня останнього бою, який дали захисники Кіровограда німецько–фашистським окупантам у 1941 році. З цієї нагоди біля пам’ятного знака, що біля обласної друкарні, відбувся мітинг.

переглядів: 2089
1 2 3 »
pgt 0.40635 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua