МЕНЮ


12:15

Улітку дуже не хочеться трудитися, а хочеться відпочивати. Однак потреба їсти-пити, сплачувати гроші за комунальні послуги тощо змушує дорослих до праці. А от школярам добре, бо літо для них – це гарантований час "відпустки".

переглядів: 1475
12:09

Василь ДзядухПриємно здивуються кіровоградські дітлахи, коли прийдуть 1 вересня до своїх шкіл. У кожній із них цього літа відремонтовано класи, кабінети, майстерні, спортивні зали, харчоблоки, їдальні, санвузли.
А в шести закладах ще й полагоджено покрівлі, у сімох – системи тепло- та водопостачання, каналізації. Підготовлено до експлуатації газові котельні, а в тій, що у ЗОШ №33, замінено димову трубу. Триває будівництво огорожі в школі №2…
Усього на ремонти навчальних закладів використано понад мільйон гривень бюджетних коштів.

переглядів: 1386
12:06

Так вирішила позавчора кіровоградська міська топонімічна комісія. Ним увічнять не лише перемогу кіровоградської команди в проекті "Майдан’s" (до цього члени комісії схилялися на попередньому засіданні) – він буде знаком вшанування місцевих танцюристів багатьох поколінь.

переглядів: 1704 / коментарі (1)
12:01

Останнім часом в Україні є певні проблеми з вакцинацією дітей. Дійшло до того, що убезпечити дитину від хвороб не можна, навіть маючи гроші – в аптеках закінчилися запаси вакцин. Про те, чи є вихід із цієї ситуації в Кіровограді, та про важливість вакцинації дітей розповіла начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

переглядів: 1918
11:56

Інколи так буває, що, йдучи до супермаркету, не знаєш який неприємний сюрприз тебе там очікує. Наприклад, магазинні охоронці можуть запідозрити тебе у крадіжці товару і наполегливо запропонувати показати вміст сумки. Саме так трапилось із 68-річною кіровоградкою Антоніною Трусихіною.

переглядів: 2124
11:53

Голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін хоче допомогти викладачам і студентам недавно розформованого Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ "максимально безболісно пережити цей процес – і тим, хто хоче продовжувати навчання, і тим, хто хоче далі працювати викладачами".

переглядів: 1391
11:50

Запровадити в школах Кіровограда, Олександрії та Знам’янки вхід учнів до навчальних закладів за пластиковими картками, які одночасно слугуватимуть платіжними засобами для розрахунків у їдальнях та щоденниками, хоче керівництво облдержадміністрації.

переглядів: 1509
11:43

Віктор СемененкоЗа радянської доби (та й значно раніше – ще за царату) на продукцію кіровоградської броварні був неабиякий попит. Сьогодні ж підприємство ПАТ "Імперія-С" хоча й переорієнтоване з виготовлення пінного хмільного напою на горілку, однак традицію випуску якісного продукту не порушує.
У підприємства – багата виробнича історія, оскільки його заснували як броварню ще 1863 року. 1997-го на базі заводу виникло відкрите акціонерне товариство "Імперія-С". Нині його виробничі потужності з виготовлення горілки та лікеро-горілчаних виробів повністю оновлено. Для випуску якісної конкурентосроможної продукції виробництво укомплектоване італійським устаткуванням, на підприємстві впроваджено міжнародну систему управління якістю ISO 9001:2009. ПАТ "Імперія-С" має всі дозвільні документи, необхідні для випуску горілки та лікеро-горілчаних виробів. Висока якість продукції підприємства пов’язана з використанням для її виготовлення спиртів "Люкс" і спеціально підготовленої джерельної води.

переглядів: 2953
11:26

Для віруючих це одне із найбільших християнських свят – Преображення Господнє. Вшановування його встановлене ще у IV столітті на честь події, описаної у Євангелії, коли Ісус Христос і троє його улюблених учнів – Петро, Іаков та Іоанн – піднялися на високу гору Фавор, і під час молитви апостоли побачили, що їхній учитель преобразився: його обличчя почало світитися, неначе сонце, а одяг його став білим. І пролунав тоді голос Бога з неба: "Це є Син мій улюблений, слухайте його у всьому, слідуйте за ним». Разом з Христом, осяяні неземним світлом, у небо піднялися пророки Ілля та Мойсей і розмовляли з Христом…

переглядів: 1785
1 2 »
pgt 0.44409 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua