МЕНЮ


18:41

Службою у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради спільно з відділом ведення обліку житла Кіровоградської міської ради та участю начальника юридичного відділу Кіровоградської міської ради 25 серпня 2011 року проведено семінар для піклувальників дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та представників закладів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

переглядів: 1712
14:09

В ході оперативно-розшукових заходів співробітниками податкової міліції Кіровоградської області встановлено, що на окраїні м.Олександрія в орендованих складських приміщеннях місцева жителька влаштувала незаконне виробництво повітряної кукурудзи та рису, які готувались у чавунних, чорних від бруду та мазуту, так званих „пушках”.

переглядів: 1776
14:06

На виконання завдання, покладеного на податківців губернатором Сергієм Ларіним, щодо посилення контролю за обігом підакцизної продукції на продовольчому ринку області, співробітниками управління податкової міліції викрито канал нелегальних поставок спирту на територію Кіровоградщини.

переглядів: 1859
14:03

В рамках проведення профілактичної операції „Гральний бізнес” на виконання вимог Закону України „Про заборону грального бізнесу в Україні” співробітниками податкової міліції Кіровоградщини виявлено факт незаконної діяльності залу гральних автоматів, який знаходиться в м. Знам‘янка.

переглядів: 1835
pgt 0.41492 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua