МЕНЮ


17:52

Як уже повідомляла "ВГ", з ініціативи Президента України у трьох містах України, в тому числі в Кіровограді, планується запуск пілотних проектів зі створення єдиних центрів надання адміністративних послуг. Як підкреслив сьогодні під час апаратної наради міський голова Олександр Саінсус, це питання - дуже важливе, й підрозділи виконавчих органів міської ради, задіяні в цьому процесі, повинні поставитися до цього дуже відповідально.

переглядів: 1516
17:40

Сьогодні на апаратній нараді кіровоградський міський голова Олександр Саінсус представив в.о. заступника міського голови Миколу Вещева, який куруватиме питання житлово-комунального господарства.

переглядів: 1698 / коментарі (2)
16:24

Відкриваючи апаратну нараду в обласній державній адміністрації, голова облдержадміністрації Сергій Ларін представив присутнім свого нового заступника. Зокрема обов’язки заступника голови ОДА з соціальних та гуманітарних питань виконуватиме Галина Василівна Пастух.

переглядів: 3554
14:00

20 серпня ц.р., о 2 год. ночі до чергової частини Світловодського міського відділу міліції надійшло анонімне повідомлення про те, що біля приміщення одного з магазинів районного центру закладено вибуховий пристрій.

переглядів: 1570
13:59

Набув чинності вирок Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області стосовно групи осіб, яких визнано винними у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України.

переглядів: 1741
11:42

У місті Олександрія у руки правоохоронців потрапив місцевий житель, який спробував проникнути у філію банку, розташованого у центрі міста.

переглядів: 1843
pgt 0.40301 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua