МЕНЮ


10:46

Це сталося минулого тижня у селі Шарівці Олександрійського району. Семеро підлітків, повертаючись по домівках з дискотеки, щоб скоротити шлях, вирішили не обходити вантажний потяг, котрий стояв на колії.

переглядів: 1371
10:43

Жителька Кіровограда Вікторія П. звернулася до міліції із проханням розшукати злодія, який украв гаманець її 13-річного сина Сашка.

переглядів: 1453
10:15

Двох незнайомців з мішками застала поряд зі своєю кімнатою недавно увечері жителька гуртожитку на вулиці Попова в Кіровограді. Зрозумівши, що вони поцупили її цибулю, жінка негайно зателефонувала в міліцію.

переглядів: 1475
10:01

Одразу дві нові оригінальні тематичні виставки на початку тижня було представлено в Кіровограді любителям живопису: "Зачерпну я з криниці водиці, зачерпну добра" житомирянина Станіслава Антонюка в обласному художньому музеї та "Український натюрморт" з роботами більш ніж тридцяти українських художників – у приватній картинній галереї Миколи Цуканова "Єлисаветград".
Тридцять шість реалістичних зображень криниць і колодязів півночі України (разом з трьома полотнами Станіслава Антонюка з фондового зібрання обласного художнього музею – "Спогади про матір і Україну", "Спогади про Україну" та "Спогади про батька й Україну") – з "журавлями", дашками й без них, ще старосвітські з потемнілими від часу цямринами й новенькі, споруджені з бетонних труб, – уособлюють неперебутню цінність традиційного народного побуту. Вода є носієм життя для всього сущого на землі, а криниці (в яких вона знаходиться майже на поверхні) та колодязі (з яких виблискує із глибокого водоносного шару) не лише напувають нею людей, тварин і рослини, а й символізують постійне живлення народної української культури традиціями й символами.

переглядів: 1465
12:15

Улітку дуже не хочеться трудитися, а хочеться відпочивати. Однак потреба їсти-пити, сплачувати гроші за комунальні послуги тощо змушує дорослих до праці. А от школярам добре, бо літо для них – це гарантований час "відпустки".

переглядів: 1475
12:09

Василь ДзядухПриємно здивуються кіровоградські дітлахи, коли прийдуть 1 вересня до своїх шкіл. У кожній із них цього літа відремонтовано класи, кабінети, майстерні, спортивні зали, харчоблоки, їдальні, санвузли.
А в шести закладах ще й полагоджено покрівлі, у сімох – системи тепло- та водопостачання, каналізації. Підготовлено до експлуатації газові котельні, а в тій, що у ЗОШ №33, замінено димову трубу. Триває будівництво огорожі в школі №2…
Усього на ремонти навчальних закладів використано понад мільйон гривень бюджетних коштів.

переглядів: 1386
12:06

Так вирішила позавчора кіровоградська міська топонімічна комісія. Ним увічнять не лише перемогу кіровоградської команди в проекті "Майдан’s" (до цього члени комісії схилялися на попередньому засіданні) – він буде знаком вшанування місцевих танцюристів багатьох поколінь.

переглядів: 1704 / коментарі (1)
12:01

Останнім часом в Україні є певні проблеми з вакцинацією дітей. Дійшло до того, що убезпечити дитину від хвороб не можна, навіть маючи гроші – в аптеках закінчилися запаси вакцин. Про те, чи є вихід із цієї ситуації в Кіровограді, та про важливість вакцинації дітей розповіла начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

переглядів: 1918
11:56

Інколи так буває, що, йдучи до супермаркету, не знаєш який неприємний сюрприз тебе там очікує. Наприклад, магазинні охоронці можуть запідозрити тебе у крадіжці товару і наполегливо запропонувати показати вміст сумки. Саме так трапилось із 68-річною кіровоградкою Антоніною Трусихіною.

переглядів: 2124
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.49739 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua