МЕНЮ


11:53

Голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін хоче допомогти викладачам і студентам недавно розформованого Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ "максимально безболісно пережити цей процес – і тим, хто хоче продовжувати навчання, і тим, хто хоче далі працювати викладачами".

переглядів: 1401
11:50

Запровадити в школах Кіровограда, Олександрії та Знам’янки вхід учнів до навчальних закладів за пластиковими картками, які одночасно слугуватимуть платіжними засобами для розрахунків у їдальнях та щоденниками, хоче керівництво облдержадміністрації.

переглядів: 1523
11:43

Віктор СемененкоЗа радянської доби (та й значно раніше – ще за царату) на продукцію кіровоградської броварні був неабиякий попит. Сьогодні ж підприємство ПАТ "Імперія-С" хоча й переорієнтоване з виготовлення пінного хмільного напою на горілку, однак традицію випуску якісного продукту не порушує.
У підприємства – багата виробнича історія, оскільки його заснували як броварню ще 1863 року. 1997-го на базі заводу виникло відкрите акціонерне товариство "Імперія-С". Нині його виробничі потужності з виготовлення горілки та лікеро-горілчаних виробів повністю оновлено. Для випуску якісної конкурентосроможної продукції виробництво укомплектоване італійським устаткуванням, на підприємстві впроваджено міжнародну систему управління якістю ISO 9001:2009. ПАТ "Імперія-С" має всі дозвільні документи, необхідні для випуску горілки та лікеро-горілчаних виробів. Висока якість продукції підприємства пов’язана з використанням для її виготовлення спиртів "Люкс" і спеціально підготовленої джерельної води.

переглядів: 2966
11:26

Для віруючих це одне із найбільших християнських свят – Преображення Господнє. Вшановування його встановлене ще у IV столітті на честь події, описаної у Євангелії, коли Ісус Христос і троє його улюблених учнів – Петро, Іаков та Іоанн – піднялися на високу гору Фавор, і під час молитви апостоли побачили, що їхній учитель преобразився: його обличчя почало світитися, неначе сонце, а одяг його став білим. І пролунав тоді голос Бога з неба: "Це є Син мій улюблений, слухайте його у всьому, слідуйте за ним». Разом з Христом, осяяні неземним світлом, у небо піднялися пророки Ілля та Мойсей і розмовляли з Христом…

переглядів: 1792
11:19

Основна мета державної політики у сфері зайнятості – забезпечення умов для реалізації права громадян на працю, сприяння зайнятості населення й запобігання масовому безробіттю, здійснення соціального захисту тимчасово непрацюючих та підтримка неконкурентоспроможних на ринку праці громадян, у тому числі й осіб з особливими потребами.

переглядів: 1450
11:01

Михайло ВоловацТы одессит, Мишка, а это значит,
Что не страшны тебе ни горе, ни беда,
Ведь ты моряк, Мишка, моряк не плачет,
И не теряет бодрость духа никогда.


Серед видатних одеситів так багато уродженців Єлисаветграда та Єлисаветградського повіту, що ці два міста немов пов’язані між собою однією пуповиною. Мені вже доводилося звертати увагу на цей незаперечний факт, коли писав нариси про одеські літературну та живописну школи. На черзі розповідь про композитора, якого одесити також вважають своїм. Це – Михайло Петрович Воловац. Насправді ж автор знаменитої пісні „Одессит- Мишка” народився 10 листопада 1910 року в селі Тишківці Єлисаветградського повіту (нині Добровеличківського району) у родині аптекаря. Слід визнати, що Тишківка, як і значна частина сучасної Кіровоградської області, деякий час (з 1932 по 1937 рік) таки входила до складу Одеської області. Однак сталося це, як бачимо, значно пізніше після народження композитора.

переглядів: 3922
10:57

Першого вересня тридцять років свого існування відзначатиме колектив ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №10 (селище Нове).

переглядів: 1308
10:53

У сучасному світі телебачення та Інтернету все менше часу залишається на читання.

переглядів: 1620
10:40

Майже вісім років тому приватний підприємець із села Кам’янечого Новоархангельського району, охороняючи свій магазин, ледь не вбив із рушниці, як йому здавалося, злодія.

переглядів: 1336
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.44508 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua